Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sajnos ez kuka,de rájöttem hogy érhetjük el a jelenséget,biztosan lukas gumival még azért megtette a hazavezető 150km-t nyélgázon abroncson (+macskakövön)
Én még ilyen egyenes repedést nem láttam
Főleg ennyi lyuk között.....
Nézd meg a szelepnél hogy tényleg repedés-e
De akár pár küllőt is kitekerhetsz
Belül is megvan hála az égnek..biztos én vagyok a hibás hiszen teljesen nyilvánvaló hogy vásárláskor meg kellett volna kérdeznem hogy "és te nincs VÉLETLENÜL teljes körben végigrepedve felni hosszirányban?" különben eladja neked hibátlannak,mert hogy direkte karambolmentes tökéletest kértem..
Ez így ránézésre nagyon gyáriasnak tűnik! (készítéskor meghúzta a prés) Szedd le a gumit azt ha belül is megvan ez a vonal akkor necces a dolog,akkor csak a röngenezés után derül ki hogy menyire sérült. 300km/h fölött mikor mész vele és beugrik ez a kép bírni fogja az
Én még nem láttam ilyet elhinni meg nem akarom ezért megkérdem:
Sikerült vennem egy hoszában teljes körben a küllővonalban 360 fokban elrepedt felnit?Akront,nem XL-hez van.
https://auto.jofogas.hu/pest/Honda_xl600r_xl_600_lancvedo_yamy_73615346.htm

Nézd meg megvan e még!
Az E-bay-on kb 6-8 ezer ft az új!
Xl-xr,de fel kell próbálni...pár ezerért vihető..
Ez mire való Xl-re nem? Mennyi az ára?
Ez lenne..
Igen amiket a képen látsz.Azért kell mert endurózás közben ha nagy a sár a kicsi lánckeréknél összegyűlik
Műanyag láncvédőt keresel?
a ténéré is olyan volt hogy ha kicsit lassabban tekerte a villanyindító nem indult
próbáld ki hogy az önindítóra adj áramot valami rendes akkuból akkor gyorsabban tekeri-e és úgy beindul-e
Valakinek esetleg? Ezeket keresem!
Br lehe hülyeség mert ha forgatja akkor van ereje a jó szikrához is...vagy nem
gyenge az aksi szerintem,épp a határon van,önindítő közben már nem ad jó szikrát
Nekem ugyynez volt másik motornál,berúgásnál első két rúgásnál indul utána már sosem,szinte lehetetlen rájönni mi a baja mert a szikra éppcsak gyengébb,új akku és tökéletes lett
Sziasztok ! xl200r 1984 es .Önindítóval nem indul, tolásra első fordulatra indul. Szikra van, forgatja is rendesen de nem indul...Kicsit csipegeti az olajat,de erő van benne. Alapjárata is van , és hidegen is pöcre indul DE csak tolva...:(((
Sziasztok, xl200hoz kellene service manual, vagy valami ami alapján be tudom állítani a karburátort. 90es körüli évjárat.
Sziasztok!Honda xr 600/nx 650 olajszivattyút keresek!Ha valaki tud kérem küldjön e-mailban képet és árat vagy hívjon.Köszönöm.
nemedivmartin@citromail.hu 06704539740
Jó kis gép, hagyd meg így, gyári alkatrészekkel mindegy mennyire kopott de már ritka is ...
Sziasztok!Honda xl 125 r-hez keresek gyujtás jeladót.Képet és árat emailban kérek!!

a.gergo2002@gmail.com
Ez már az rfvc hengerfejes ez a jobbik blokk.Nem nagyon van tipushibája ennek a blokknak.Lényeg,hogy ne legyen túl nyitott a kipufogó mert attól elszegényedik a benzin-levegő keverék és könyen gátas lesz a hengerfej.
Sziasztok!
XL 600 LM-hez keresek jó állapotú főtengelyt és szelephimbákat!
PD04
1984 ha mindenigaz