Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

300ért már egy működőképes 80as évekbeli sportmotort lehet venni 100+ lóval
ami azért tolja az adrenalint rendesen
főleg a szar futómű és fék miatt de legalább erős
Ez eddig 150 de gyári a fék igaz vadi ujak es gyártatva vannak elől 3.5 hátul 5" széles gumik sem árképzők ezt nullárol építettem
Minimum 100-120 ezret számolj! És akkor semmi komoly fék nincs benne!
Érdeklődnék hogy, hogyan, mit, mennyiért lehetne szerezni, csináltatni egy sm szettet egy xr400r-hez ? :)
Üdv! Lenne valakinél FMX kerékszett eladó?.
az sokkal kényelmetlenebb
Ilyen hidegbe csak a varjak repkednek
nem félt hogy bogár megy a szemébe?
Sziasztok! Van egy honda xr 500r 1984 es motorom, mg3- tipusu blokk van benne, èrdeklődni szeretnék hogy melyik nagyobb kissebb testvérében lehet hasonló?
Sziasztok. Keresek jó állapotú Xr 600 - 400 at, ttr 600 at eladót!
Kicsi izelitőt tolhatnál kivancsi lettem!
mondhatjuk úgy is
országos szinten az első 100 youtuber között van
aztán kell vinni mindenféle rendezvényekre mert még csak most kezd vezetni
Gyerek sztár??
egy műanyag biszbaszom van
a lengőkar elején ami a rugókra nem engedi a sarat rádobálni
Sziasztok!
Nincs valakinek XR400 alkatrésze?
ha itthon vagyok akkor akár egy zsák fát is el tudok vinni a tűz elősegítésére
kb 22 hétvégém van eddig teli a gyerek sztárkodásával, szóval nem tudom mennyi időm lesz
Lehetne első tavaszi tura
Száraz időben meg lehet közelíteni akasztó felől a dvcs part mellett ami kb 10km földút, egy része olyan hogy 80as tempót is simám lehet menni a többsége meg nem olyan vészes kocsival meg versenybiciklivel is jártam már arra
Ha rosszabb idő van akkor szentimre felől van pár km homokos út ami utána max 100méter saras
Ellenben sok mindent nem lehet csinálni.... esetleg szalonnát sütni, meg buzi citromos sört inni mivel motorral vagytok
Go :)
Mikor megyünk?
Ez jó:)
nem vár de ez is kőhalom: https://www.orszagalbum.hu/cso...
ettől nagyobb kőrakás nincs felénk..... ide el lehet jutni kicsi homokos füldúton, bár most tuti sár van körülötte mindenhol