Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocs nem láttam .
Oké várom!
Szia! Békéscsabán van de írtam. Képet hétvégén tudok talán felrakni úgy, hogy kipakolom a dobozokat nincs kedvem sötétben ki be pakolni
Hali. Merre található? Képet kérhetnék?
saran.mihaly@gmail.com
ingyen már tripper sincs a fesztiválokon
Sziasztok! van még vagy 3doboznyi alkatrészem xr600-hoz egyben valakit érdekel? első futómű, fékek ,blokk alkatrészek 2db biztos de szét van húzva a váltó része jó volt , berugók ,fejidom első lámpával, hátsó jó fogaskerék, kerekek, 650-es domi henger stb. egyben 60 ezer csak személyesen Békéscsabán elvihetné valaki útban van csak rakosgatom. ami nincsen hengerfej, olajszivattyú idom, ülés stb
Ingyen elvihető ez a szett?Mert az ára nincs feltüntetve sehol....
https://www.kepesmotor.hu/elek...

Komplett Önindító Szett ELADÓ!!!!
Hehehe tereprobogó Ini Biztosan egy NC750 DSG-re gondolt...
Ha lecsökken a tekercs ellenállása nem lessz szikrád (világításod) v.csak egy fika.. Ez egy így cserélj tekercset XR en videó.
XL-nél egy gyujtás tekercs van gyárilag, jóval nagyobb munkát végzett nagyobb hőterhelés miatt hajlamosabb volt erre a hibára,
idővel a huzalon a szigetelés megégett 50-100E km.között.
Conrad ban árulnak hozzá huzalt mindha koppra az( XL600R szétszedhető egyépként) hez készítették volna hossz átmérő tekercsszám.
Egyedül a a gyanta amivel összerakod na annak űrtechnologiásnak kell lennie!
Én javítottam az enyémet, egy német fófum minta után jó is volt de egy szezon után
gagyi gyanta miatt gyengülni kezdett, Na akkor lett két tekercses...
http://youtu.be/7TZ51V0lweg
Vajon miért szedi szét?! Néha ellenorizni kell a tekercseket? Múltkor olvastam, hogy valakinek többször is tönkrement..
nagyon bulis menet volt ez az őszi
ha tavasszal nem is mert ott még sok helyen van hó, de jövő ősszel is meg lesz ismételve
Tereprobogó????? Legközelebb min fogsz agyalni?Talán,hogy venni kéne egy guminőt?
amúgy az xr4 olxyan drága lett hogy tuti nem fogok olyat venni többet
max ha az lc4 elmegy 1.2 milláért, de erre sok esély ugye nincs
mostanában inkább valami tereprobogón agyalok, mert ami van az homokban elsüllyed a talajvízig, a 90es gumi meg a 140 kilóm nem barátja a homoknak
románoknál sűrűn megesik az ilyesmi idén is voltam egyszer
Még meg is érteném,de te maximum csak akkor mész be a kocsmába ha eltévedtél és ott akarnál útba igazítást kérni
nekem trx blokk kell, abban van hátramenet is
mekkora menő dolog ha beállsz a kocsma elé és lazán kitolatsz a motorral
Na Ini itt van álmaid ne továbbja Veszel egy xr 400 at és már dobhatod is fel rá.Aztán onnantól nincs több rugdalózás Mindig erre vágytál
ok, most már látom
régen sok ilyen kitt volt az ebayon, aztán nagyon eltűntek, állítólag a főtengely hosszabbítónak a csavarja nem volt az igazi
lefotóztam külön is az adaptert(főtengely hosszabbító) ezzel lehet feltenni az XR gyári főtengelyére.
Ha jobban megnézed a képet,van főtengely hosszabbító, XR főtengelyére megy rá.
1 akkumlátor és 1 indító relé kell még hozzá
hogy van ez a főtengelyen? vagy kell hozzá még egy trx főtengely is?
XR 400-hoz ÖNINDÍTÓ SZETT ELADÓ!!!!!

https://www.kepesmotor.hu/elek...
Sziasztok nx 650 hez blokk alsó tömítés készletet létezik vagy csak a teljes?
Ha valakit lázba hoz 1981-82 es XR/XL 500 hoz vezérműtengely 15.000Ft.