Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Melegen egy rugásra indult. Gyetyát néztem "őszbarna" szerintem. Keihin karbi van rajta. Azt tudni kell hogy 3hete van nálam és még nem sokat használtam így nem ismerem nagyon...
Melegen,hogy indult?
Akkor lehet gyertya is , persze most sokkal hidegebb van.Szivatója ok?Fcr van rajta?
Szerdán pöcre indult meg előtte is. Tegnap olajat cseréltem utána egyszer sikerült elindítani aztán most makacskodik...
Szia!

Én kezdésként, néznék egy szelephézagot.
Ezt tudtam eddig is :-D. Konkrétabban?
Annak köszönheted hogy FELÜLTÉL a SZOPÓROLLERRE...
Kérdezem ha rugásra csak néha durrog a gép de nem indul el akkor ezt köszönhetem a f@sza amal sem gyújtásnak?
Q8 5w40 1500ft olajal használom évek óta több száz üzemórát mentem vele és semmi baja
TE megint mit SIPÁKOLSZ össze vissza SIPAK?

NETÁN teszteled az OLAJOKAT laboratóriumi KÖRÜLMÉNYEK közt és FELSZERELÉSEKKEL hogy ennyire KÉPBEN vagy?

MIRE alapozod a faszságaid...érdekelne.
Felesleges 10 üo -ra Motul takonyfojás olíj-t főleg annyiért!

Én már öntöttem bele kb 5 féle olajt egyik javára sem fogadnék de az biztos hogy jó a legolcsóbb csak full szinti legyen mert az írja elő a gépkönyv és ennyi. Én most Repsol-t öntöttem bele pedig gyűlölöm a márkát de! Ócccsó vót és teljesen jó! Mielőtt valaki kérdezné baszik csúszni a kuplung tőle és nem is csipegeti annyira mint a hiper szuper Xado-t.
Szevasztok
Husaberg fe 400-hoz (1999) hol lehet találni alkatrészeket? Pl:gyújtáshoz
cső
Valakinek van eladó első endúró sárvédő? sárga
Szimpla szeleprúgó van a masinaban. Szerintem a gyári.
mivel olvasgattam vissza, sokan azt javasoltak h duplara ki kell cserélni.
kérdésem: célszerű tényleg kicserélni? Ha igen akkor pontosan mire szokták cserélni?
egyébként mikuni karbi van rajta, és nem tudom a leírt verseny gyujtas miben nyilvánul meg de nem láttam semmi verseny akármit...de majdnem át kellett az egeszet kotegelni mert elég kokanyul volt megcsinalva...szelephezag állítást rég láthatott mert 0,50 volt a kipufogó oldalán a hézag...
Mèg asszem 2013 ba vettem "tőle" de akkor is màson keresztül jött a cucc.
Ez az egy tapasztalatom van, azóta nem kellett motorikus cucc .
Hello!
Amit említettél Dunakeszin lévő wiseco importőrről tudnál valamit mondani? Rendeltél tőle? Mert nagyon sok helyen olvastam, hogy csaló és sosem érkezik meg az alkatrész előre utalás után. Én is tőle rendeltem egy főtengelyt de még semmi hír róla.
Én olyan 4400 körül veszem literjét a bárdiba, de van céges kedvezményem és 4 literes kiszerelésbe szoktam venni. És a szűrőt isvot veszem asszem 1100 ft a man abból is 4 et, így kb fél szezonra le van a gond.
Ha ez elfogy lehet kiprobálom az elf et, meglátom hol hogyan tudom beszerezni.
Ezt motorosboltban néztem ennyiért itt a közelben de van még 7500Ft ért is....röhej...
Nem éppen. :D
Itt 4500 Ft/l
Ha veszel egy kartonnal, akkor "csak" 4200 Ft/l

Én ezt használom, eddig kb 100 üó után sincs rá panaszom.
Találtam akciósan motul 300V factory linet 5400Ft! az baráti nem?!
én 7100 est vettem, majd esetleg írom a tapasztalatott ha végre sikerül motorozni is a járgánnyal
Igen.
a 7100 ból melyiket abból is 15w50?
nekem az van benne, nincs panaszom rá, cserébe qva drága

rókapimpo asszem az elf-et használja, sokkal barátibb ára van, és idáig nem volt gond vele.

esetleg a 7100 as motult is meg lehet próbálni
Visszanéztem és a motul 300v factory line 15w50 sokan ajánlottátok. Megpróbálom akkor azt most.