Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon barátilag féláron...
egy képet lőhetnél, vagy vmi számot róla.

mennyi volt?
Majd várjuk a képeket!
Van benne újkora óta 76 üó.-ra, da azért az osztrák kövek hagytak rajta pár nyomot.
Gondolom ez is hasonló patika állapotú lesz majd.
csapágy. Nem dupla.
Mármint a csapágy az újabb modell vagy a komplett ballansz?
Épp tegnap hoztam én is 1 2008as fe 450-est a hazájából.
Szereztem gyárit, mivel már jártak úgy, hogy kihagyták és alapjáraton felpattant az első kerék. De nem olcsó mulatság az biztos.
Csak gyárit, másikat sehol és egyben van a súllyal mivel a csapágy közepén van egy gyűrű és amikor beteszik akkor pattan a helyére és azt kivenni már nem lehet. Egyébként ha kihagyod a balancot és a helyére raksz távtartót semmi gond nem lesz eszre sem veszed a motor járásán ennél a típusnál.
Gyári csak komplett van 86e-ért. Sikerült szereznem Bédity-től az újabb modellét, ami jobban bírja. Már csak a főtengely centírozást várom és elkezdem összerakni. Majdnem egy motor ára belement.
De ha nem lesz jó, rakok bele egy 250-es etz blokkot mérgemben...
Vagy gyárit rendelsz, vagy csapágyboltba létezik picit szélesebb amit vissza köszörülsz.
Megy már összefele?
Szevasztok! Berg 550 Főtengelyhez balansz csapágyat hol tudok beszerezni külön?
Így van ha lé van a többi nem számít!
Ha közelbe van elég a megye matrica is! Az occóbb és tovább tart
Mindíg elgyengülök aztán segítek de te visszazökkentesz a való életbe így tovább
MISZISSZ WÁJJT...az is SOKSZOR elhangzott már hogy ha MÉG ELŐTTE vagy akkor nem ÁLLNI kell hanem FEKÜDNI...

Amúgy meg ez egy KAFI gép...és EL van írva az ÉVJÁRAT....ez KÉTEZERHAT negyedik havi....szóval ALKALMI vétel...

Mire kell odafigyelni? Legyen AUTÓPÁJJA matricád hogy ha mécc ÉRTE..mert ha NINCS seggbebasznak érte...PÉZ legyen NÁLAD....ÉSZ nem fontos....


SOK sikert!
Ha csak ennyi a keret rá vegyél egy E-s drz-ét
04 után gyártottat.

Ami a hirdetésbe van az nem 2004 es...
Köszönöm a választ te melyik évjáratot javaslod ?
Nem, de nem is kell ahhoz,hogy tudd ezt az évjáratot hanyagolni kell!
Esetleg ismered a motort ? Előre is köszi
Kép alapján nem egy agyonba..ott szétpályázott sz..r. Az első féket lehet megvenném róla ha eladja külön. A mazsolának aki megveszi szerintem úgyis tökmindegy.
Ha motorozni is akarsz nemcsak szerelni és nézegetni milyen szép ezt inkább hanyagolnám!
Sziasztok tudom sokszor elhangzik, de husaberg vásárlás elött állok mire kell különösen odafigyelni és ki mit tud erről a gépről
http://m.hasznaltauto.hu/motor/husaberg/husaberg_fs_550_e_10kw._friss_muszaki-8990434
Előre is köszi