Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!89-es wr-250-en alap járatót be állitani nem egyszerű azt mondják valaki valami segitséget tud adni.?
Ez valami tákolmány, szerintem ne vedd meg.
Ennyi pénzért jobbat is lehetne venni úgy gondolom.
1998 as a gép valami ilyesmire gondoltam én is
normális egyik csap a tartalék, ha minden igaz.. bár nemtudom milyen évjáratú de már a régi csótányoknál is ugy volt.
Üdv gondolkozom egy WRE 125 ön valaki megtudja mondani alkatrészellátásilag meg megbizhatóságilag milyenek? kb menyit eszenek ? lóerő?
Üdv! Mi a különbség a Husqvarna WRE és a WR125 között? Valaki tud esetleg power vezérlő elektronikát hozzá?
hát ez nem sok de az tom h a jó olaj a lelke mindennek :) am még volna pár kérdés hogy az normális h 2 benzincsap ? meg a karbin a szivató féle kart azt milyen irányba kell mozgatni h csináljon is valamit még ismrekedés van a géppel csak :)
Olajcsere, szelephézag ennyi
hali! tegnap sikerült hozzá jutnom egy te610 hez mire figyeljek oda hogy hosszú életű legyen a kecske? :)
Szerintem is így van
üzemórás, sm610 vázban van benne az 570-es blokk... javítson ki aki jobban ért hozzá, ha rosszul mondom első ránézésre.
Sziasztok! Eddig csak gyorsasági, illetve speed-túra motorom volt, és most ki szeretném próbálni a Supermotozást. Azért gondoltam erre, mert fiatal vagyok, egyedül motorozom, nem utassal, és inkább csak városban futkosok összevissza:) Néztem több fajta motortípust, pl DRZ 400, csak az valahogy nemjön be kinézetre. Lényeg ami lényeg, hogy ez a husky nagyon megtetszett, mi a véleményetek róla? http://www.kepesmotor.hu/husqv...
info@husqvarna-racing.hu
Köszi szépen az infót, de hol tudom megrendelni, esetleg tudnál küldeni valami linket, vagy címet?!
hmm..az jó..mert ma sikerült a 112 ..nem dombról nem hátszéllel meg nem kamion után.. lehet rá esély hogy a fojtás kezd elmenni a kipuba mert..hogy is mondjam rohadt forró..már egyszer a hővédő dekni is leesett sima uton .. aztán megolvadt a ragasztás ami oda tartja a kis szigetelő gumit ahhol a dobbal csatlakozik és szépen rá csepegett a hátsó villára..pedig azért ilyen hibákat nem várnék..
Nem is annyiért vettem, annyit nem adtam volna érte ugye 2000-es évjárat ;) Csak tapasztalatokat ,hogy kinek milyen véleménye van róla.
1000000-ért nem volt jó vétel.

Élvezetre viszont 2000000 is ér.

Milyen választ szeretnél?
Igen, hivatalosan 105 a vége
10330Ft az új ára kulcsostol.
Meglett csak a gyújtáskapcsolót tették tönkre... :)
Nem hogy ellopták a motorod?
Kössz a választ ..egyébként ez reális érték hogy 106 km/h a vége ?
és az is igen nehezen jön össze..ha ötösbe nem csutkázom ki teljesen amig csak bir akkor a 100 at se veszi fel..
egyébként hogy lehet aktiválni az RPM mérőt ?
Sziasztok!
Husqvarna SM 610-hez (2006-os) keresek gyújtáskapcsolót, ha esetleg van valakinek eladó vagy tud Budapest környékén olasz motorbontót, ahol esetleg találhatok, akkor kérlek írjatok!
Köszöntem!
Szerintetek mennyire volt jó vétel egy Sm610R Ami gyárilag Supermoto Bher felni stb.. de Te610 blokkos 118 kg meg 50 pár ló :) Március óta van meg és nagyon szeretem , csak érdekelne a tapasztalat ha volt már valakinek
Olyan hővédő rácsot kutatok már mióta xD :D