Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó lenne egy ilyen CR Husky elég kemény strapa bíró ez is igaz nem csoda tele van minőségi alkatrésszel meg a jól bevált blokk, tuti jó drága is.
Jó videó kösz.
Hogyé' is adnak egy CR125-öt?
http://youtu.be/4F_pAihamjE
a 630
le van konzerválva, mert tavaly meg ezévben terepezni voltam gyakrabban
570 (56-58 LE, üzemórás) a harmadik... idomzatra legalább is, motorja ugye 574 köbcentis :) (mint minden 610es). az első dual 46 pacis, a második ahogy szentcars irta egy legozott. teljes a káosz

Zé mi van a triatlonos barátunk Seeljével?
Köszi mindenkinek!
Hivd fel a husqvarna szervizet pápán megmondjsk korrektul kedvesen mit vegyel v ok mit javasolnak. En pl regebbi uzemoras huskyt nem vennek. Ez esetben a 3. En az elsot javaslom annak van leggyaribb kinezete. Amator szemmel
Valoban. A 3. Uzemoras. Hogy is van? Nincs olajszuroje abbol latszodik!? elvileg.Es valoban sm610 sztem De sztem olyat ne vegyel nincs hozza alkatresz ami van az meg draga.
az sm610
szesz az első kettő nem üzemórás, a harmadik "hegyezett" üzemórás
Köszi!
Nekem is a 3. idomzat tetszik kép alapján.
az első is forditott telós és az olajpumpás rendes szűrős blokk van benne, de a 3. a legfiatalabb idomzat szempontjáából és én tuti azt venném mert aazt ha emlékeim nem csalnak palcsee hirdeti, aki egy elég biztos pont husqvarna és husaberg vásárlás szempontjából. Ő kicsit vágja ezeket a gépeket. a 2. gép az vmi több évjáratból összerakott gépezet lehet idomokból nem tudod megállapitani mikori én 98-99re tippelném. Számokat kérj a tulajoktól abból midnent ki lehet olvasni vagy vmi husqy-s arc megmondja neked fél perc alatt mikoriak a gépek. De megvétel szempontjából a 3.gépegységre szavazok.
Sziasztok!

Kellene egy kis segítség hátha valaki tudja mi a különbség a három motor közt.
Mind 2001-es évjárat nekem mégis tök másnak tűnik!
A harmadik az fordított telós,de a mi még az eltérés?Le....?
Előre is köszi!
Heló, annyi biztos hogy nem 98-as a géped hanem előbbi,95-96-97! a lényeg hogy az hogy sok cagivába ugyan ez a elektronika van beszerelve. enyém 98-as és tutira passzol mert mitóé van rajta kérdés hogy neked is passzolnae? hasonlítsd össze vele nézz szét a cagiva fórumon akad pár kép eletronikákról, remélem segítettem vmit.
Szevasztok! Husqvarna te 450 telóbeállítás gyári adatai érdekelnének 70 kg-ra! Tudna v.ki nekem segíteni?
ma el is mentem hozzá...
nem semmi a csóka, tényleg mindene van, az én huskymhoz is, sőt segitett is sokat, telefonban lehet nem annyira segitőkész...
bocs ha kicsit átment offba
Az új van amikor olcsóbb a használtnál
ha van egy olyan fül, hogy kereskedőink, és ott az email cím akkor ott mégis mit árulnának? egyébként árban a husqvarna egyáltalán nem drágább, sőt olcsóbb mint az összes többi, legalábbis azonos kategóriában és évjáratban. nekem 2006-os sm610 volt...jó volt ami drága volt, de azt máshol is beszerezhettem volna... az újabb tipushoz meg bontottan csak a lentebb emlitett jóembernél kapsz meg bármit is, az új alkatrész árának a duplájáért.

csak egy példa, lámpabúra amit vettem egyszer 2000forint volt újan ha jol emlékszek bontottan 4500Ft lett vna alkudni meg hiába akarsz, rádbassza a telefont az ember..
jó hát ezt én is megtaláltam, ennyire nem vagyok kezdő, irtam is nekik.
csak meglep h ez az egyetlen találatom, rohadtul az sincs odairva h külön alkatrészt is forgalmaznak e, egyébként használtan is jó lenne, nem feltétlen egy zsir uj csillagászati áron.
persze a két hét rossz esetben, ha van raktáron 2 nap
nem hiszem el hogy nem ismered a google-t 3. találat a magyar szervíz plusz még egy kattintás és megtaláltad.


gyengébbek kedvéért.

www.husqvarna-racing.hu

ANDL Kft.

H-8500 Pápa

Külső-Veszprémi út 64

Tel.: +36/89/320-872

E-mail: info@husqvarna-racing.hu


és inkább emailt irj, mert a telefonszám az a kertészeti erdészeti gépes részhez tartozik. 2hét és megkapod amit akarsz.
esetleg az 510-el. de a krosszmotorok.hu-s embernek van null kilométeres 30ezerért. 610-re való.. Csak nehéz vele egyezkedni utána a következő akadály, hogy jobb érte menni mert postára akkor adja fel ha kedve van... hiába beszéled meg vele.
Egyáltalán van vmi husky szerviz Mo-n, vagy valami jól bevált hely, ahol alkatrészt lehet szerezni?
Sziasztok 2007es Sm 125-el kapcsolatban lenne kérdésem.
Egyik esés alkalmával megsérült az a soklábas vezérlőkábel ami a digitális kijelzőt vezérli. Beszereztem egy újat, és igy már működnek a lámpák, meg az elektromos alkatrészek, de a kijelzőn még mindig semmi, és gyújtás sincs... Valószinű hogy le kell cserélnem a computert, arra van bármilyen lehetőség? Egyáltalán van esélyem beszerezni másikat?
Sziasztok.Nagyjából fél éve vettem 1 wr 125öt és gyújtás gondjaim adódtak.Nem tud nekem vki segíteni hol találok ehhez a típushoz alkatrészeket?Nagyon szépen megköszönném ha tudna vki segíteni.
Tirisztor és power elektronika érdekelne nagyon..
ez lenne a vas.elvileg 98-as.
Sziasztok!
2006 os SM 125ről kompatibilis a kilométer óra, 610 es SM-re? Az évjárat megegyezik de kinézetre kicsit eltér. Ha valakinek van tapasztalata azt megköszönném mert találomra nem akarok menni.