Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szabin csinálj már egy nik nevet magadnak!
mit akarsz ebben a kis motorozásos szezonodban is összehoztál egy esést!
Like
Ja, és igyekszem kitalálni valami dögös-BettyBabás design-t!
De kár, sajnálom, remélem azért jövőre lesz sok mocizás! Csak lenne már tavasz...
Ne is legyen benne sok rózsaszín csak egy kevés!
De egy igazi csajos mocit varázsolhatnátok belőle a télen.

Ahhh...... én meg a motor!
Talán majd a következő életemben.
Ez a szezon kipipálva.
Még csak nem is megyek haza márciusig!

Hát jahh.. milyen lenne már...;) Neked mikor lehetne már beszúrni féktávon? Fogsz még egyáltalán motorozni, vagy végleg elfelejted? Remélem nem!
Amúgy ez a fényezés emlékeztet valakiére... Nem, én nem vagyok az a nagyon rózsaszín párti, inkább vmi szép fehéres-kékes-feketés-nem tudom még... lehet lesz benne józsaszínű is..
Én egy fekete-rózsaszín-pillangós-hellókittyis-csajos fényezést el tudnék neked képzelni.Milyen ciki már annak akinek "beszúr" egy ilyen motor féktávon!
Hello Szabin! Igen, tavaszra szépítgetni kéne a mocit, meg összerakni,.. már akinek esetlegesen még darabokban némi esés miatt! ;) Bár én még őszintén-fogalmam sincs milyen lesz az enyém.
Ha esetleg érdekel titeket-és ez a többiekre is vonatkozik- Ismét lesz Big Buli-Félsvéd szervezésében 2012. jan. 07.-én!
Big Buli-jelentkezés itt
szevasztok ! nagyon pang a fórum semmi különös , apa nemsokára hazaér milyen volt a kispálya ? szerintem idénre ennyi volt a mókából,mert nem nagyon lesz már jó idő legalább lesz ideje mindenkinek rendbe rakni,csinosítgatni a motorokat hogy tavasszal már csak rá kelljen ülni mit szóltok az új ducati 1199 panigalehoz ? nekem eszméletlenül bejön
(Szabin voltam)
Hi! Helyzet?
Bakker erre kell hazajönnöm Mi ez a kúúússs Hol vagytok ?
bobi de hülye vagy
ez jó!
mivannn?
Hát égő volt az biztos
jó volt a mai pályanap?
kellet a napkrémed.
M I V A N !?
Már itt se nagyon.
De hideg azért nincs
Itt vagyunk Chrisz, ..csak a háttérben megbújva!
Mi a helyzet odakinn? Ott még motoros idő van? Vagy esik a hó?
Látod!
Pedig már motoros idő sincs már.Mindenki othon ülhetne a gép elött.


mi van itt?


há' semmi!




meg a balettben