Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaa nem úgy értettem. Szerintem úgy legyen, hogy megbeszéljük hogy például a fejidomon legyen a kalocsai minta,és akkor azon belül mindenki magának helyezi el,tervezi meg,hogy milyen legyen. azt is lehet,hogy nézünk netről pár mintát ,és mindenki megmondja, hogy neki melyik kell(azt hogy hova lesz rakva,az megint csak majd az dönti el,aki felragasztja), és amikor Betti vagy én megyünk matricázni,akkor csináltatunk ,amennyi kell ! na mit szóltok ?
Ez egy jó kérdés?
Te kis titkolózós! ... akkor hogy lesz mindenkinek ugyanott a kalocsai minta?
szerintem a pályamotorozás fórumban kérdezd meg.
De szerintem az anyukád sokkal jobb ülést tudna neked csinálni.
én kiötlöttem,hogy is fog megjelenni a kalocsai minta a motoromon,de ez is titok marad lenne egy kérdésem: ülésszivacsot honnan szereztetek,mert én néztem ezer helyen,mégsem találtam sehol.
annyiért nekem 2. köszi
ez jól néz ki.csak agumiai nem tetszenek
én benn vagyok.
max 300000ft
Összerakok valami klassz DRZ-t neked tavaszra!
Az max csak 2-ik motornak.
Keresd Ramírezt!
Kérd meg töltse fel!
Ne csak magának tartogassa.
Én is pont ezt találtam ki.. a fejidomra jó lenne, bár nekem nem biztos hogy lesz lámpa benne, de megoldható!
Haló!
Hogy tudnám megszerezni azokat a fotókat? :)
Lehet hogy valami SM?
még egyenlőre nem tudom
várok
Totya ? milyen motort veszel?
sajnos eggyel kevesebb gixxerest kell ebben a témában megkérdezni jelenleg...
apa motorját Baján csinálták, ha megyünk Bajára akkor rákérdezünk a dolgokra,mert az enyém is érdekelne,de Dávid tudja elvileg a telefonszámát. én benne vagyok az egyenmintában,de akkor beszéljük meg hogy a motor melyik részére legyen. esetleg a fejidom ? akinek van lámpája annak a lámpa köré (gixxerekre gondolok) :))
Ez tényleg jó ötlet De akkor mindenkinek legyen kalocsai minta a mocián
Szabin, köszi az ötletet, majd megfontotom, nem is rossz... lehetsz a dizájnerem, csak arra vagyok kíváncsi hogy ezt ki fogja nekem matricából legyártani? A tiédre is kíváncsi vagyok már nagyon! :)
szerintem is nagyon jó ötlet
.......vagyis Szabin!
aaaaaaaaatinál a pont!
szerintem nagyon jó ötlet!
majd ha készen lesz a motorom,akkor csinálok egy nicknevet magamnak,mert fel akarom majd pakolni a képeket igen,a Ducati 2 hengeres maradt Betty,ha nőneműként születtem volna meg,akkor elgondolkoznék egy fehér alapon kalocsai mintás motoron akár úgy is lehetne,hogy a kalocsai minta a világoskék különböző árnyalataiból lenne megcsinálva ja és a minta nem apróban,hanem nagyban lenne (Szabin voltam)
A rózsaszín-fekete pillangós az én motorom,de hello kitty...fújjjjjj kösz,nem:))))))
Amúgy szerintem is nagyon jól néz ki az új Ducati.Viszont amit a pályán beszéltünk róla.Szerintem ez még mindig 2 hengeres nem 4.