Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mennyit lehet kapni mostanában egy rendszámos 93-as 125 kdx ért úgy kb? lassan tervezek nagyobbat venni és csak úgy érdekel h mégis mire számítsak.
MI van az emberekkel mostanság?
láncfűrészeket, meg szalag fűrészeket ajánlgatnak motorért...
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_kdx_125_sr-4785855

eladó a királynő:P
Nem tudom kié
ok.
chris79.hun kukac gmail pont comra tudsz elérni.
én koplet alsó spirál agyat tudok 2 eft (saját) ha érdekel postán tudom küldeni
Nekem egy rezonátorra volna szükségem szép, nem összevert állapotban.
Nekem is akad egy gianelli végdob, kdx-emen volt, de most kapott egy másikat. Ha esetleg valakit érdekelne szóljon
Üdv!
Eladó egy Kawasaki KDX 125 dob! Ha valakit érdekel küldök képet
e-mailbe!
Email.: steeel001@freemail.hu
zsírság
szivesen sok sikert hozzá nekem kijött kivülről nem kelett szétszedni....
köszi, nagyon jól jött, mert nem hiszem hogy miután kidarálom onnan, akkor még (pontosan)méregethető lesz
Remélem kívülről is sikerül majd kicserélni, nemszeretném szétszedni ilyen kis dolog miatt a gépet
Belső
szia én is most cseréltem 6x30(beleső átmérő)x40(külső átmérő)
Tudna nekem mondani egy szimering méretet az első láncklerék mögé? Előre is kösz
Nekem is az volt,de nem lehetett érezni,de akkor jó!;)
Figy, ha jól működik a power a motorodban, akkor elvileg nem szabad érezned rántást.Power pont ara való, hogy alacsonyabb fordulattartományban is egy kis erőt csempésszen a 2t motorokba szal az a jó, ha nincs nagy külömbség a 2 fordulattartomány között
Szevasztok

250-es KDX-em van és nemnagyon érzem, hogy nyitna a power, de a rudazat mozog, ha húzom gázt. Nektek lehet érezni keményen?

üdv
helló
nekem igazából kmx em van de olyan fórum nincs ezért ide írom .Hogy a kipufogónál lévő folytás holvan a hengernél vagy a dobnál?
Köszi az olajpumpás tanácsot. Eddig mindig úy gondoltam, hogy pumpával sokkal célzottabban és költséghatékonyabban lehet megoldani a motor kenését.

Vettem egy 5$-os service manualt kdx125-höz.
Ha valakinek kell gyorsan szedje, amíg a tag le nem veszi.
Esetleg feldobhatná vki vmi publikus helyre.
Itt lehet letölteni :
http://www.sendspace.com/file/...

Ha kilométeróra spirált hajtó alsó fogaskereket tud vki szóljon.

Üdv.
Szerintem is hagyd úgy, biztonságosabb ha magadnak kevered be
Ebben topikban van kawazsolti,neki diktálj vázszámot meg motorszámot és megmondja évjáratot.
Alkatrész is nála..
Hagyd úgy a különolajzást,ne kösd vissza szerintem.
Esetleg még tud valaki letölthető manault, és service manual kdx-hez?
Sziasztok !

Szívességből át kellett vennem egy haveromtól egy kdx 125-öst, és lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban:

1.: Váz ill. motorszám alapján hogy lehetne megnézni az évjáratát?
97-esnek mondta a srác, de nekem erős a gyanúm, hogy öregebb...

2.: Tud valaki szerezni az első kerékhez kilométeróra spirál hajtó szerkezetet (új v. használt), az komplett hiányzik, és egy persely van ott helyette.

3.: Jelenleg az olajpumpa ki van kötve, és keverékkel jár a motor, szerintetek hagyjam így, vagy kössem vissza?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Üdv.:K.
Rendelésre tudok ! Vázszám kell!