Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kicsit vissza taszító az az 5-8 liter.
Hát ami úgy kicsit komolyabb bajnak mondható volt, hogy terhelésre kinyomta a hűtővizet a radiátorból... ezt egy hengerfejtömítés csere megoldotta, azóta semmi baja.Csak a szokásos dolgok:láncszett csere,fékbetétek, olajcserék.Nagyon megbízható motor! Fogyasztása 5-8liter kb, gázhasználattól függően
Köszi!
Neked volt már valami baja? Mennyit eszik?
Nyugodt szívvel vehetsz kdx 125-öt
Egyedül alkatrész ellátás macerás csöppet, de ha vigyázol nem lesz rá szükság csak nagyon ritkán
Sziasztok!
Van egy DT80-om... nagyobbat szeretnék. Nézegettem a KDX 125-öt eléggé tetszenek. Tudnátok ezekről valami véleményt mondani? Teszteket sajnos nem találtam.
Mennyire megy el 50-esként?
Fogyasztása?
Tipushibái?
Alkatrész ellátás?

Köszi előre is.
Na igen, de pont ott sikerült megrogyasztani a házat, ahol voltak a számok :D Nagyjából lemértem a méreteit, csak a tengelyt nem tudtam, de sikerült kitalálni:D Akinek kell a szimering méretei: 12x22x5
Üdv.
elviszed a csapágyboltba és adnak másikat. ha nem akk cmsnl.com on megtalálod
Sziasztok!
Valaki meg tudná mondani hogy 96os kdx-hez milyen szimmering kell a váltótengelyhez? Előre is kösz!
Üdv.
valakinek vannak tapasztalatai kormánycsapággyal?
enyémet cserélni kéne és ha valaki csinált már olyat ossza meg velem a tapasztalatokat legyen olyan szíves.
13/52 2-ben simán kiveszed kerékre
16/52 a gyári. sokan 15/52 vel járnak mint én is de hallottam már 13/52 ről is de úgy rengeteget zabál és végre kevés de nagyon húz. attól függ mire akarod használni.
125-ös KDX-hez milyen láncszettet érdemes venni?
Nem tud valaki gyújtás állórészt KDX 125-höz?
Viszont még egy kérdés srácok:)
Első telóba olaj...a gyári szervízkönyv Kayaba 01-et ír bele vagy 5W-set, a Kayaba is 5W-s úgy tudom, de egy kicsit hígnak vélem ezt az 5W-t, a korra való tekintettel:) Nektek mi a véleményetek/tapasztalatotok?:)
Köszöntem!:)
próbálkozz, volt h nekem is csak harmadikra akarták észre venni
bemész az első motoros boltba és kapsz. a kx rezó, már ha arra gondoltál semmivel nem lesz jobb mert az már egy másik hengerhez van tervezve. max a hangja lesz nagyobb de lehet többet fog enni és nem fog úgy menni tőle. 2T nek a rezó a lelke.
ez az én véleményem.
Meg kérdeztem ott is de nem válaszoltak rá....
Hali srácok!

Szeretnék rendelni a KDX-emhez olyat hogy markolat Honnan érdemes szerintetek?
Továbbá tervezem hogy egy 250 KX dobot felteszek rá (ha tudok szerezni:)) Nem tudom mit szólna hozzá a hangja, véleményetek?:)
szerelős fórumban próbálj erre rákérdezni, de nem hiszem h sok mindent tudnak mondani így látatlanban. egy szerelővel azért nézesd meg mert nem túl egészséges h ha elmegy a fék miközben meg kéne állni.
helló. olyan kérdésem lenne h szerintetek mért van az h az első féknél a a karnál a dugattyú beragad, de van mikor behúzom a féket felkeményedik és egyszerűen beesik és elmegy a fékerő. már cseréltem benne karmantyúkat is, olajat is. és nem jövök rá h miért csinálhatja. pedig nem is koszos a rendszer.
Vagy 11-12 ezer körül /db :)
bocsi most nézem elirtam irány ár 250 000 fT
hello
valakit nem érdekel a gépem (kawasaki kdx 125) 94 es blokkjának gyönyörű hangja van ujj cross gumikkal rendszámoztatható!
én azért adom el mert nem használom mentem vele kb 500 km ert
ha vkit érdekel akkor irjon képet is küldök irányár 280 FT de lehet alkudni :)
Kawazsolti! Mennyié van rugó az első teleszkópomba? (kdx 125 90")