Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a motrom.
Sziasztok.

Az en motrom KLR 650 99 es evj.Sajnos ezekrol a tipusokrol kisporoltak a szelepet,normal olajos teleszkop semmi alitasi lehetoseg nelkul.Azt en is nagyon szerettem volna ha szelepes volna a teleszkopom. Koszi Misula.
Udv. Antal Bela
Hali!
Nem tudom,hogy milyen a te masinád,de az én mocimon (KLR-600 1986-os)az első teleszkópokat lehet pumpálni, van mind a kettőn motor szelep.Én amikor még csak homokon motoroztam akkor mind a kettőbe fujtam 10-10 nyomást kézi pumpával és nagyon kemény lett.Szeintem pár nyomással be lehet lőni.Ha van rajta szelep akkor egy próbát megér.
Nem tudom elküldeni az emailt mert nem fogadja el a címed.
Nem sokért árulod a Kawasaki klr -600-blokot.Cdi magába használtan 40000ft-ba kerül.A gyújtótekercs szintén 40000ft-ba kerül használtan.Én eladtam a Kawasaki klr-ert nagyon sok pénzt ráköltöttem de nem vált be nekem ez a motor.Most eladás előtt szelepeket kellett volna cserélni vezérműláncot kiegyensúlyzóláncott.Nagyon sokba lett volna eladtam 100000ft-ért.Sok sikert kívánok a blokk eladáshoz.
Én 65000ft gyújtáselektronikával meg trafóval, hűtővel kábelköteggel együtt.
Kawasaki klr-600 blokkot menyiért árulód!
Nekem is volt ilyen problémám a Kawasakival.Nekem a gyertyakábelel volt a gond.Kicseréltem és megoldódott a problémám
.
Hello! Nincs valakinek Szeged környékén egy klr 600 asa? Mert nekem van egy ilyen blokkom és nem akar szikrát adni és nem tudjuk hogy mi baja lehet. Csak egy két dolgot szeretnék meg mérni rajta, előre is köszi!
antalbela@yahoo.com
nekem hatul tarcsa fekes
Hello
nekem vannak jó állapotú felnieim ezek a méretek 600-as klr-ről akár komplett hátsó fékkel meg első féktárcsával eggyütt ha érdekel adj egy emailcímet aztán küldök fényképet róluk,de egyébként lejjebb már raktam fel a komplett vázról fényképeket
........folytatas az elozo hozzaszolasnak mert nem fejeztem be es elkuldte.Tehat gondolkodom azon ,hogy a rugokat kemenyebre hokezeljem vagy valami feszitto lehetoseget beszereljek.Esetleg ha valami hasonloval foglalkoztatok akkor az erdekelne.Nektek is puhanak tunnek az elso rugok? Erdekelne 1 par kerek gumi nelkul 17 es 21 es meret.Elore is koszi-
Hello gyerekek sziasztok !

Nagyon reg nem neztem be az oldalra,egy gyors kerdesel fordulnek hozzatok!

Nekem ugy tunik hogy a KLR en az elso tello rugok elege puhak ilyen is volt mindig, a teleszkop az tokeletes allapotba van ami zavar engem az ,hogy amikor elso fekezem nagyon lebujik majdnem bele er a sarvedo a gumiba.Probaltam vastagab olajat is cserelni de az eredmeny nem valtozott.Gondolkodom
oké hamarosan küldöm
mind a kettő gumi kellene belsővel együtt. Méretek ? Árak? És egy egy fotót kérhetnék róluk? a tibihappy@freemail.hu címre
Misula
Küldj egy üzenetet az alábbi címre hogy mennyit adnál az alkatrészekér.Mert ha kell akkor megbontom
laczkobeni167@gmail.hu
köszi
Hali melyik gumi kell?
Helló nekem kellene róla a gumi, ha megbontanád. Milyen méretűek a gumik ?
De megbeszélhetjük
Hali attól függ mennyit adnál érte.De örülnék ha inkább egyben elvinnéd.
várom válaszod
Hali!Engem érdekelne az elő és a hátsó kerék gumi nélkül,a sztender és még a két oldaló idom.
Sziasztok
van egy komplett klr 600 vázam csak a blokk kipu. és kormány hiányzik de kormányt is raktam rá csak nem a gyáriát.
Eladnám sürgősen másik motor vásárlása miatt az ára 28000 Ft
érdeklődjetek emailban laczko.bence167@freemail.hu vagy telón.
ha kell küldök még képet
Jah és adok hozzá egy hűtőt is
Sziasztok.......NINCSEN ITT KÖZTETEK MOSONMAGYARÓVÁRI VAGY KÖRNYÉKI MOTOROS....MOTOROZNI ISMERKEDNi ? gabor8181@freemail.hu
Sziasztok megtudnátok mondani hány bar nyomás kell a központi rugóba, és lehet e helyettesíteni a Nitrogént valami más gázzal.
Kawasaki klr 600-asnak mindig probléma a központi rúgója.Én terepen használtam háromszor cseréltem már központi rúgót.Harmatszóra vettem bele egy nagyobb központi rúgót csak baj volt az átmérővel.Beleért az akkumulátortartóba és kilukat az akkumulátorom.És a karburátoromnál a levegőszűrő gumi rövid lett.Ezt csak azért írtam le hogy ha cserélsz központi rúgót ne hogy úgy járjál mint én.