Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali kx 1 kört használt gyári fogszámú hátsó lánckerekem eladó acél. 47fogas
Üdv!

Lenne egy kérdésem. Van egy 97-es KX125-öm, és a rezónál, ahogy az a hengerrel csatlakozik ilyen olajos fekete dzsuva szivárog. Az lenne a kérdésem, hogy miért van ez? Ki kell csrélni a réz gyűrűt, vagy valami mást kell oda rakni? Mert látom, hogy ez rugókkal van fölszerelve.

Válaszotokat előre is köszönöm.
eladó kawasaki müszerfal.nemtudom melyikhez való.megvan hozzá a zár kulcsal,km óra,fordulatszám mérő,tartó konzol.képeket mailra tudok róla küldeni.ár megegyezés szerint.
eladó kawasaki müszerfal.nemtudom melyikhez való.megvan hozzá a zár kulcsal,km óra,fordulatszám mérő,tartó konzol.képeket mailra tudok róla küldeni.ár megegyezés szerint.
Szia Omli küldj képet és mondd mennyi lenne.norbi3942@freemail.hu
Ne szedd szét egyedül mert szétszedés közben szétrobbanhat maradék gáztol!van egy kivallo allapotúm! ha gondolod küldök képet o_m_l_a_s@hotmail.com
Sziasztok tudna segíteni valaki a hátsó telombol szivárog az olaj (szimeringes)nehéz kicserélni a szimeringet?Esetleg bontott telo jó állapotu jó árban valakinek?87-es kx125
Köszi előre is a segítséget.
Szia!
Érdeklődnék hogy meg e vannak a lábtartó rugói, mert ha meg vannak akkor érdekelne.
kx250 meg maradt váltó és komplett power eladó 1998 as a több ikx125 1985 töl 1994 ig elérhetőség a sonic18@citromail.hu vagy a 06302738234 es számon
Keresek jó állapotú nem beverödött és visszareszelt kuplungkosarat kx 250-hez! Reális áron!
Sziasztok. 1990 es. kawa 125,ös kxhez kellene lendkerék dekni. valakinek?
Hello.
125 ös cross motorokat bontok 28 as volt a legkisebb
van 19 vagy 17 karburátorod? mikuni,dellorto,pw, ilyenek érdekelnének de olcsón és jó állapotút
hello. hoztam egy suzuki rm et bontásra és vannak rajta nagyon jó dolgok amit a kx ekre is föltudtok rakni
PRO CIRCUIT verseny rendszer
PAZAZZ kormány.stb
és persze a kx 91-98 ig KDX KMX ALKATRÉSZEK MÉG MINDiG
Tel:0630.649.26.76
Email: pacso.tacso@freemail.hu
Amelyikre van pénzed! :)
Eladó a KX 250-em. 240 e Magyar forint. Az ár valamennyire alkuképes. Bontásra vagy bármire csak sürgősen kellene a pénz :( generál óta 3 liter benzint motoroztam vele. Új láncszett... vagyis kb 1-2 üzemórát futott. Új dugattyúszett, új hajtókar, új főtengely, új csapágyak. komplett generál után van a gép. nicasilos henger. ölins rugóstag hátul. A gép 91-es évjáratú. csak a blokkra költöttam 100e FT-ot...
Hello,

érdeklődnék hogy van e 93 as kx 250 hez hátsó féktárcsád ?

üdv
Gergő
Sziasztok.

Szeretnék vásárolni Kx 125 cm3-crosst milyen évjáratot érdemes meg venni?
hali srácok egy kawasaki kx hez való 85 90 kg hoz át szelepet verseny teló olajal fel töltött telómat eladnám a mocit el adtam de ezt ki vettem belöle és raktam bele egy másikat. ha valakit érdekel irjon. 91 től 98 ig egyezik
Hello! Nekem van egy 98-as szívótorkom hibátlan állapotban, nemtudom, hogy jó lenne e a tiédhez. 20e a bolti ára, 9+postáért oda tudom adni. Üdv
Köszönöm a gyors válaszodat.
Szívócsonk ügyben csak annyit tudok segíteni, hogy itt a fórumon is szoktak bontást hirdetni, akár sonic, akár tomi, de az apróban is biztos akad v.ki aki árul bontott cuccokat.

Idomszett ügyben szerintem van egy pár lehetőség:
rmcmotor
parilla
universalmotor
motormann
Még egy. A szívócsonk meg van repedve. Az kb. milyen árban van? És tud valaki helyet, ahol lehet venni?

Még egyszer köszönöm a válaszokat.