Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ott azért nagy választék nincs kellene nekem egy ár ezekhez az alkatrészekhez mind kx250f hez kellene
: ülés
:bal oldali blokk védő műanyag
:Kipufogóhoz hő védő rács
:váltókar
:kormány markolat

Kb ezekre lenne gyorsban szükségem
Van mindenem! Adatlap!
Szevasztok úgy néz ki beléptem én is a zöldek közé nem tudom van e itt olyan ember akinek kxf 250 hez lenne alkatrésze ha valaki tud nekem ajánlni valakit vagy magát azt nagyon nagyon meg köszönöm
Esetleg egy ilyen csomag?

http://motoroswebaruhaz.hu/spd...
Most már ha bemelegszik dadog is nem csak a vizet fúja. Esetleg nincs valakinek egy hengerfej tömítése? Nem akarok szettet venni 15-ért. Köszi
Hengerfejtömités ki van! Cseréld!
Gondolom akkor forralja a vizet tehát elvileg hűtő csöveket nézd át + ha sok szilikon volt valahol eldugíthatott valamit, de csak a véleményem :)
Sziasztok! Van egy 93-as kx 125-öm most lett dugócserélve meg furva összeraktuk,de azóta ha megyek vele a túlfolyón folyik a víz. Mi lehet a baja?
Valakinek nincs KX 250 99-02-ig idomszett? bármilyen ütött kopott lehet.
Kawasaki KX 125 komplett blokk érdekelne,nem baj ha henger hibás!
Sziasztok!
Kawasaki kx 125 93' komplet váltó érdekelne!
Ha esetleg még valaki tudd hozzá olcson kuplung lamellát az is érdekel!
98-as kx 250 hez alkatrészek?balos hütö,kormánybefogó,fékek?
Sziasztok .
Kawasaki kx,kdx,kmx bontot alkatrészek.

Email: pacso.tacso@freemail.hu
Tel: 0630.649.26.76
sunic20 a fekete idomokat mennyiért adod ha még megvan?
Hello! Kx 125 93"-as évjárathoz kellene nekem hátsó féktárcsa! Előre is köszönöm!
86-87-től biztosan, de szerintem a kezdetektől azzal vannak szerelve!
Hanyas évjárattól van a kx-ekben power?
Értelek nem baj mert csere is érdekel de amugy irányárral tettem fel ebből engedek még!A váltó hogyha érdekel akkor majd írok neked,és köszi! :D
Egyébként ha az az a gép ami a hirdetéseid között van akkor abba csak némi átalakitással tudod beleépiteni, mivel a tiéd '89 és '91 között van. Sajnos váltóhibásan egy ijen idős motort ennyi pénzért senki nem fog megvenni. Reális ára 140e!
Ebből nem igazán tudok engedni, léptetővillákkal programtengellyel együtt van! Bontóban 50e csak a két váltósor!
Helló! értem és ebből az árból gondolom nem engedsz valamennyit?
Hello! Nekem van 93-01 közötti komplett váltóm. Mindennel együtt 50e ft!
Helló
Valaki aki tud segítsen
Az érdekelne hogy a 97'-es kx be belemegy e a 03'-as segédváza meg lényegében a komplett fara.
Ha nem valaki tudna 97'-es segédvázat meg légszűrőgázat.
Helló,megvan még a váltó a kx 250-hez? :D
helló érdeklődnék kx 125 94" évjárathoz első komplett fékcső van e valakinek.