Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így fényképek alapján, ugyanolyan lehet. Legalábbis nekem a 93-as 125-ön ugyanígy néz ki a gyújtás. (de lehet belül eltérés)
Tudnál a kx hátsó sárvédőről egy közelebbi fényképet felrakni?
helló érdeklődnék h 93as 250 es kx gyujtas része megegyezik e akármeik 125 ösével?vagy van e valakinek 250 93hoz gyujtasa eladó
köszi helló
Szisztok.
a megigért képek a 97 es gyujtásrol !
Meg oldódott a vita!
Eredmény 10W40!
Hello!
Olajat kell cserélnem a váltóban, és kételyek merültek fel a típusát illetően. Én 10W40-re emlékszem. Szerintetek? (125)
93 as kx 125re szeretnék első féktárcsát,és egy komplett váltót ha lenne valakinek.
tel. 30/911-56-96
bozso007@citromail.hu
köszi
Sziasztok! 1991-92-es évjáratú Kx 125höz keresek jobb oldali powerszelep csapot akinek van eladó kérem írjon!
Sziasztok,van két gumim ha kell valakinek első 80/100-21/11,5 min hátsó 110/100-18/13min 4ezer db
Cssak annyi a baja hogy alaposan kikéne pucolni meg beállitani és szerintem jó lesz! Az hogy a toroknál engedi az olajat nem nagy dolog baja nem lesz tőle, ha téged nem zavar max minden tiszta ganéj lesz!
CROSS/ENDURO ALKATRÉSZEK A LEÍRT TÍPUSOK HOZ
Suzuki Rm 125 1993 BONTÁSA.
Kawasaki Kx 125 1991
Kawasaki Kx 125 1997
Kawasaki Kdx 125 1993
Kawasaki Kmx 125 1996
rengetek kiegészitő pro circuit verseny rezó. kormányok, láncszettek, Hívj vagy írj és megbeszéljük...

eladó ugyan itt 2 Db honda cr
első/hátsó felni
első DID hátsó takasago 96 os DOT SZÁMMAL !

Tel: 0630.649.26.76
Email: Pacso.tacso@freemail.hu
Jóreggelt !
Egy kis segítség kellene 87es 125 kx rol van szó.
Nem pörög ki rendesen power ig csak néha. idaig nemvolt ien baja. viszont amit tudni kell a hengernél ahogy csatlakozik a rezo elszalt a gyari tömítés egy hétig ugy hazsnaltam h ott kifujt.nemtom van e köze hozzá vagy csak leragadt a power nemértek hozzá de néha elkapja. nemtudom mi lehet a baj.
Sziasztok! Kx 125-250(fordított telós 1991-es) első tárcsafék védő műanyagot, illetve hátsó féknyereg védőt, és féktartály védőt keresek. Ha valakinek van írja meg nekem! Köszönöm!
Üdv. mindenkinek!

1990-es Kawasaki KDX 125-ösömhöz keresek power szelepet. A fogas léc megvan, az összes többi része kellene. KX power is jó 89-93-ig.

Ha valakinek van, vagy tud szerezni írjon, megegyezünk.

Vagy akár telefonon: 06/30-504-62-25
Szevasztok!

215x19-es hátsó kerék érdekelne kx 250-re. Külön ráf is érdekel, de csak jó állapotú!
hali van egy hibátlan gyujtásom 250 125 re és egy szinte uj 47 fogas gyári lánckerék és egy csika által fel ujitott első gátló sonic18@citromail.hu 06302738234
Annál olcsóbban nem igazán találsz szerintem! Talán a Wiseco. De nem tudom.
Van egy eladó kx alu lánctányérom, csak nemtudom melyik évjárathoz stimmel, megvettem abban reménykedve, hogy jó lesz honda crre, de nem, így eladó. Esetleg valaki megtudja mondani melyik évjáratra jó?
51es fogszámú, mit mérjek le rajta, ami alapján be lehet azonosítani?
Sziasztok!
Tudnátok segíteni h milyen dugó lehet még jó 25ös kdx-be mert én csak wössnert találtam az 27k, de nekem jó lenne valami olcsóbb ha létezik.
Köszöntem :)
Üdv! Ha valakinek szüksége lenne rá, van egy eladó 2003 as kx 125 első fékcsövem hibátlan állapotban . Ár megegyezés szerint..
kx 125 250 es cumok 85 töl 94 ig. sonic18@citromail.hu 06302738234
Nekem 250-be jól birja, de használok egy kis pasztát is rá! Feltekerem a zsinórt és bekenem véknyan pasztával és a helyére tolom a rezót! Fél évig nincs gond! Mondjuk mostanában időm sem nagyon van menni vele! Majd ha jobb idő lesz!
Én is azbesztet zsinórt használok tömítésnek! Bár azt nem mondanám hogy tartós! 2 havonta cserélem, ha használatban van a szekér. De jobb mint a gyűrű. Pedig nekem 2 is van a rezómon. Végre volt alkalmam laza 2hónap után hogy alaposan leteszteljem az új Gumi szettet! Hát dolgozik rendesen! ;) Izomláz van már 2. napja
Okés. Akkor szerintem a rezót, és kicseréljük.
És köszönöm a választ. :D
Kawasaki KX 125 hátsó teleszkóp eladó, hibátlan állapotban!
70/6231473
Szedd le a rezót és kicserélheted gyári tömitésre ami kicsit huzós árban vagy azbeszt zsinórt tegyél fel ami olcsóbb és szerintem tartósabb is! Nekem 250-en az van. A fekete dzsuva olaj amit a motor nem éget el. Keverd véknyabbra vagy huzzad jobban a jobb kart!