Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

40-es keverék mehet bele. A szivatyú hajtását is lekéne venni, de sztem ugy is müködik hogy az olajtartályból az olajat leereszted és a csövét pedig lekötöd a szivatyúról. A tankba meg mehet a 40-es, de jó minöségü olajjal ám!
sziasztok valaki tudna segíteni hogyan kell kikötni a külön olajzást kawasaki kmx-ről csak leszedek a szivattyúról minden kábelt meg bovdent és a szivattyút meg a helyén hagyom aztán már önthetem is bele a keveréket ? mert már jártam úgy hogy bedöglött a szivattyút és ezért szeretném kikötni valamint nem tud valaki gyári adatot hogy hanyas keveréket tegyek bele?
A berugó résznél nézd meg a kapcsolódó körmöket, ha jó állapotuak akkor kell egy erősebb rugó ha rossz akkor vagy csere vagy javitás van egy srác aki cr 250-ét már javitotta, némi gépmunkával az tökéletes lett! Bontottat nem nagyon fogsz találni!
meg a szalajsztó berugó kart arra van valami okosság
Basszus amikor tudod valamelyik nap amikor a karbit néztem meg a membránt lent volt a rezo és nem néztem meg a dugót mert nem tudtam ezt az okosságot na majd legközelebb úgy is meg kell néznem a kuplungot is
A kompótmérés jó alapnak ad egy nagyjábóli képet a henger-dugóról. A hajtókart viszont látni kell! A dugóra érdemes ránézni ha ki van véve a membrán valamint le van véve a rezonátor. Szépen rálátni!
Kezdjél kompresszió méréssel a többit csak ha leveszed a hengert akkor tudod kimérni intoval. Henger ovalitását a dugót is akkor látod hogy milyen állapotban van meg hogy mennyire lóg a hajtókar. Ezekhez le kell venni a hengert. A kompót mérés jó alapnak 11-12bar körül már érdemes méregetni. 14-15 az nagyon jónak számit. A felujitott blokkokban sincs több 15,5barnál!
Mi mindent mérjek át . Kompresszió...és még
persze ez nem azt jelenti,hogy nem hiszem el nektek
nekem 100 üzem órát mondtak az itteni emberek felújítási intervallumnak a 125 ökre mondtak 50-60 órát
Köszi mindenkinek
Egészen pontosan 90 és 91ben gyártottak ilyen kx-et!
Felesleges az évente generál, tegyél rá egy stopper órát mint számlálót és mérd a motorozott időt vele! Enduróban ezek a 250-esek 50-60üó-át gond nélkül elmennek, megfelelő karbantartás mellet, de hallotam már 80üó-át is és el is hiszem, mert olyan embertől hallotam akinek elhiszem! Megfelelő karbantartás, de az minden motorozás után! Nekem most van 55üó benne és 15bar a kompresszióm hidegen a gépben, jah és pöcc-röff csak nekem a váltóval volt gond mint azt tudjuk a videókból! Nah de mindegy! Helyes és gyakori karbantartással sokat meg tudsz spórolni! Mérj át mindent és megtudod kell e cserélni!
Rendben van nyugodtan szólj ha kell valami.
Egyre nagyon figyelj óda ÉVENTE GENERÁL !
Ha elkopik a dugó széttörik és tropára veri a hengered akkor az nem lesz olcsó és nem is biztos hogy találsz hozzá hengert !
Úgy hogy ahogy érzed hogy gyenge vagy nem tökéletesen indul akkor lejárt az üzemóra azonnal szét kell húzni !
Köszi foglak keresni úgy is fog kelleni pl hátsó fő fékhenger vagy hogy hívják szóval nem a fék nyereg hanem a mit a pedál működtet,na ezt most jól megaszondtam... . előre is bocsi ha sok zöldséget mondok és kérdezek... . .
Szia. !
Elég jó kis motornak tűnik.
91-94 közötti lehet a masina,egyenlőre csak 125 őshöz van alkatrészem de az idomok,futómű,kerekek,fékek szinte ugyan az úgy hogy ha esetleg valami érdekel nyugodtan írj és megbeszéljük.
Jó motorozást.
Üdv:Tomi.
sziasztok ma veszek egy kwasaki kmx 125 ös motort még nem volt kawám azért ebbe a topicba írok mert nem találtam az én típusomnak meg felelőt az érdekelne hogy hogyan kell kikötni a külön olajzást ? mert magának keveri de jobban szeretném magam keverni szóval a szivattyúról lekötöm az összes dolgot ami rámegy és a szivattyút ott hagyom a helyén ?
Sziasztok!
Újonc vagyok nem régen tettem szert erre a masinára (KX-250) évjáratát nem vágom 89-90? nem sok tapasztalatom van... eddig csak utcán motoroztam
A Kx-el a kapcsolatom kb 4-5 alkalommal 3-4 óra. De már találtam hibákat hiányosságokat
Szóval biztos,hogy foglak benneteket keresni alkatrész ügybe(sonic,tomiwrc)
Addig is Üdv...
Helló.
hengerfejem nincs.
hengerfej tömítést motoros boltba érdeklőd meg hogy tudnak e külön hozni vagy csak szettbe.
Helló.
kdx 125höz kéne nekem a hengerfej és a henger közé tömítés. Honnan tudnék ilyet beszerezni? Mert komplett szettet nem akarok venni csak ez az egy darab kéne.
Kawasaki KX 91-98
Kawasaki KDX 94
Kawasaki KMX 96
Alkatrészek Akármi kell Írjatok hívjatok és megbeszéljük.
Tud valaki segíteni olyanban, h mennyi olaj kel az első telóba?
előre is kösz
Hali!
Ki ma itt az ügyeletes doki?
Szeretném meg tudni, hogy a blokk oldalán a kuplung kinyomó rudazatnál mi ez a méret "piston stroke 72.0 mm,, felirattal?
Köszönöm!
Hello!
Akitől vettem anno kx 93-hoz hengerfej tömítést, az jelentkezzen kérem! Vennék megint párat! :)
Kx 250-hez keresek kuplungkosarat jó állapotut ami nincs reszelve és beverődve. Mail az adatlapomon vagy ide is irhatsz!