Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv ha valaki keres kx 250 87-92ig váltosort nálam akad egy
Sajnos ez a topic nem pörög. Ennek ellenére rápróbálok, h van e valakinek magyar nyelvű kézikönyv kx 250-hez? Egyáltalán létezik ilyen? Csak angol nyelvű van a neten.
hello kx 1989 fe höz váltokoplett?
2008 Kx450f . Eltunik az olaj a motorbol , nem folyik ki sehol , nem olajos a viz , nem fustol a motor . Tudja valaki , h hova tunik az olaj ?
Sziasztok! Ma életemben először kawasaki tulaj lettem. Hozzajutottam egy nagyon szép állapotban lévő kx 250-hez (2003). A kérdésem az lenne h menet közben a hűtő felől súrlódáshoz hasonlító hangot hallani. Ez a hang csak menet közben hallható, álló helyben járó motornal nem. A másik kérdés h megtudható e valahonnan h a telok állításának mi a gyári értéke? Esetleg ha valakinek van bevált szívesen meghallgatom 75 kg-hoz kellene. Köszi urak!
1999-2002 közöttieken van ilyen idom
valaki megtufja mondani mikori évjárat az idomok és legfőképp a tank,mivel a váz egy kx500 88-89ből
Sziasztok! 91-es kdx250 egyes-kettesben nem pörög ki,ha feljebb kapcsolok ott már megindul rendesen.Mi lehet a baj?
sziastok van egy kawasaki kx250f 2008 az lene a problema hogy alapjaratba lealt es azota nem tudom beinditani mi lehet abaj
Ki tudja miért jön (nagy mennyiségben) a hengeren lévő lyukon az olaj ?
( 2008 kx 450f)
Sziasztok ! Segìtség kellene az volna a kérdésem hogy 98 kx 250 első telójába menyi olaj kell és milyen viszkozitású legyen a válaszokat előre is köszönöm
Sziasztok!
2008-as kx450f hez van valakinek eladó gyújtása ?
Futómű új alkatrészek eladók kedvező áron
tel.: +36-30-579-1558
Sziasztok. KX250ccm. 1991-hez keresek blokk alkatrészeket. váltokar-berogókar-kuplungfelöli dekli....stb. Akinek van írjon. elöre is köszi.
van fogaskerekem
hello.kx 92 es váltobol a 4,5 fogaskerekek kellenének valaki tud segiteni
,?
Sziasztok keresek kawasaki kdx hez ülést,farokidomot(kx-é kell) támasztót. Kx-é is jó.
Sziasztok
93-as Kx125 gép a következöket produkálja sebességben olyan mintha letiltana, huzom neki és leszabályoz olyan mintha tiltás lenne benne, eddig ilyet nem csinált, közületek találkozott már valaki ilyen jelenséggel? Mi lehet a probléma?
Sziasztok!
95-ös KX250 berugókarja (vagy ha másik ami passzol rá) van valakinek eladó?
hello a blokk felek erdekelnenek! milyen arba adod meg egy kerdes jo lenne e 93as hoz?:D
Valahol falsol vagy kevés az alapjárati fúvóka! Ha a benzin-levegő csavar betekerésével sem csökken az alapjárat vagy áll le a motor akkor az fals levegő lesz! Fals levegőt a szivócsonknál és gyujtás oldali szimeringnél tud szivni! Ha mondjuk másfél fordulaton volt a levegő csavar és azt fél fordulatra betekered ugy hogy nem mész utánna az alapjárati csavarral akkor le kell álnia!
karbi van rajta. Problémám az lenne hogy melegen nehezen áll vissza alapjáratra. Szívócsonkot megnéztem, nincs semmi baja. A karbi alapjárati rendszerét átmostam. A fúvókák 175 főfúvóka és 42 alapjárati. Próbálkoztam a keverékcsavarral is de sajnos nem oldotta meg a problémát. A melegindítót is néztem az rendben van. Ha valakinek van ötlete akkor megoszthatná velem.
Üdv.Boldog újévet

Kx 80-as hengert hengerfejet dugot keresek. aki tud eladót kérem jelezzen. köszi