Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha kumplungal voltak gondok pl nem emel ki rendesen ATF olajat használj nekem is itt ajánlották bevált de igen a motul 10w40 transoil is kiváló
szia pont tegnap voltam gépműhelybe de most csak fúratni hónolni 3500 tavaly 1 91 kx fúrás hónolás tőcsavarok ki vissza 6000 huf
Ha beállítási baj az még nem nagy baj, :) de ha ilyen baja van akkor nagy eséllyel power ! Általában a power csinál ilyen bajt főleg ha egyről kettőre lett ilyen !A power is vagy nem pörög ki alul szépen megy ,vagy alul nulla felül jól megy ahogy kell :) De bármi más is lehet persze :)
Karburàtor(dugulàs,nem megfelelő beàllítàs)gyujtàs stb
Érdeklődnèk van egy kawasaki kx 250 1997 es elvileg annyi a jobaja hogy nem porog fel.Mi leheta hiba forrasa erdemes ilyen motort meg venni?Vagy sok hiba miatt csinalhatja ezt?
Gépműhelybe kicserélik a hajtókart,és ki is centírozzàk kb 5-6 ezerért.a fúràs/hónolàs kb ugyanennyi
Gányolással mindent meg lehet csinálni ,de amúgy nem !
Üdv.

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok ,van egy kdx 200 as blokkom és fel kell újítani a főtengelyt és megfúrni a hengert .Megvettem mindent hozzá már .A hengeren 0.25 mm kell fúrni 67,00 as dugó megy bele kb mennyibe kerül a fúrás honolással?.A főtengelyt is át kell fűzni cserével és centrírozással kb mennyi ??Mégis egy körülbelüli ár érdekel ,mire készüljek 15 ezerre vagy 50 :)Már csak ennyi hiányzik . Köszi fiúk!
Sziasztok! A segitségeteket szeretném kérni!
Kawasaki KX 125/250 üzemanyag tartálya és idomjai jó-e a Kawasaki KDX 200-asra?
Köszönöm a segitséget'!Én irtam rosszul khi van a motorszámban.......kx125H van az alvázszámban azt is rosszul írtam mert le volt fújva és alig lehetett kivenni a betüt....össze lett rakva próbaképp és a henger az sehogy nem illik a képbe mert a kipufogó nyílás pont a vázba szalad.A gerecse motornál is most voltam és ők is azt mondták hogy ez a henger nem passzol a képbe sehogy mert nagyon oldalt jön ki a kipufogó nyilás.....a blokkom az poweres de a henger az nem .....akkor ezek szerint vadászhatok hengert ami poweres mert a gerecsénél csak sérűlt power nélküli van....most már értem hogy az előző tulaj miért nem fejezte be ezt a mocit.
Úgy néz ki sikerült beazonosítanom a blokkot.Azért kérdeztem hogy nem e hki az a hk1 mert hki jelzéssel gyártott blokkot a kawasaki 1982-től1986-ig.A hengered 1983-84-es évjáratúról származik,de ilyen hengerfej csak a 84-esen van.A blokkal kicsit nehezebb dolgom volt.Ez a blokk az 1985-86-os kx-okban van.Ezzel csak az a gond hogy ezt a henger és a blokkot nem lehet összepárosítani a power miatt,ha működik is akkor sem lessz powered.A blokkból jön föl egy kis tengely(nem tudom a nevét)ami működtetné a powert,a hengerre kéne hogy csatlakozzon de itt nem tud mert ahova kötni kéne ott most neked egy vízcső bemenet van Nem tudom máshogy elmagyarázni,remélem tudtam segíteni.
rakj fel a blokk másik oldaláról is pár képet,meg a vázról is.Átbogarászom a manualokat és megpróbálom neked beazonosítani.Első ránézésre a váz az 91-es.Ami inkább aggasztó lehet az a vázszám.1988-tól-2008-ig tudom az összes vázszámot de olyan hogy kx125R + hat szám olyan tudomásom szerint nincs.Csinálj egy képet a vázszámról nem ütötték át véletlen?A blokk az tuti hogy nem 91-es olyan 1987-88 körüli lehet de ebből a két képből pontosan nem tudom megmondani,de én ilyen hengerfejet kx-on még az életben nem láttam.A motorszámban a kh1 az nem khi akar lenni?
Ha az ár nem számít akkor motul 300V 10W-40-et tegyél bele én is ezt használom.Nem tudom milyen olajat használtál eddig de garantálom hogy észre fogod venni a különbséget,de nagyon sokan használnak ATF olajat is.
Robi000 !! Köszönöm Szépen a segítséged!!
Sziasztok!
1999-es évj. KX 250-es motorhoz keresek berugókart, ha valaki tud valahol akkor kérem ne tartsa magába. Köszi előre is a segítséget.
Szia.
MOTUL TRANSOIL EXPERT 10W-40 Szerintem nagyon jó én is ezt használom a KX-be. Remélem segítettem.
Sziasztok!2002-es kx 250-be szeretnék olajat cserélni!Aki ért hozzá h milyen kell bele legyenszives segítsen!Ár, nem számít nagyon jó minőségű legyen!Előre is Köszönöm a segítséget!
Érdeklödgetek mert én is sokaltam az 50 ezret a felujításra.
50ezer a fotengely felujitas? 30ert vettem maskor meg 3k ert nyomtak ossze lehet nezzel masik gepmuhelyt
kösz a linket
Beszéltem az előző tulajjal és azt mondta ,hogy ő ezzel a blokkal vette.Nem cserélt benne blokkot.Akkor elképzelhető,hogy ez egy 89-90-es moci?
DEha régebbi az se baj 88-91 ig ugyan az a hajtókar ,dugóban nem vagyok biztos de a hajtókar ott a lényeg ,de ha kint vannak a csapágyakat látod a méreteit és utána tudsz keresni ,szimering méret ,de a hajtókar az tuti jó
Tuti 1990 mert sárga teleszkópos ,a 1991 az már kék ,de kérdés a blokkot cserélték e benne valamikor ugyan az a felfogatás ,jólenne látni a blokkot is ,de a váz tuti 90 es !!!
Az lesz amit írtál felmegyek a gerecsemotorhoz és felviszem a cuccokat más megoldás nem lesz.Azért köszönöm mindenkinek,hogy segítettetek nagyjából belőni az évjáratot.
igen az a problémám,hogy rendelni szeretnék pár alkatrészt és ez pontos évjárat nélkül nehéz lesz.A főtengelyemre azt mondták 50ezer a felújítás .Csapágyakat ,szimering,pakolás ezeket kell majd rendelnem meg még egy-két dolog.