Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a manual jelzi azta kis pontot ugy kellene álnia sajnos az enyémen teljesen az ellentétes irányban van:) szal igysem tudok meg semit
abban szeretnék még segetseget kérni a powert szeretném összerakni csak sajnos még mindig nemértem ha teljesen zárva van akkor azokra a fogakra rakjam eztavackot hogy a tolo rúd még éppen elérje vagy amikor ráakasztom akkor már valamennyire nyitva legyen sajnos nem vagyok képbe és a manual sem sokat segit kár is volt levennem
valaki esetleg ujj alkatrészben tud e segiteni 54,5 dugo kellene kx 125 2001 hez sajnos nagyon sokat kell rá várnom:S
Eladó KX első villa 45e ft 30/4631284
Sziasztok valaki ārul esetleg üres kxf vázat?telok kerekek nemkellenek.vagy ha valaki tud infot merre keressek azt megköszöném.ill ugyanitt keresek 2t 250hez karbit.
Fogyasztásuk 100 on kb 8 liter ,és egyik legszívósabb motor ,túlzottan nem igényel nagy szervizelést :)
Hali.
Egy 1995 ös kdx 250-nek mennyi a fogyasztása, és mennyire szervíz igényes?
sziasztok kereset alkatresz kawasaki kx 250 003 mas modelhez kipufogo es blok alkatreszek erdekelnenek
Szia te hol hüvelyezteted a hengert ??
Igen van !
Üdv. A kx 250f tipusban is van USA vagy Europai verzió? Mint például a Hondánál ,Yamahánál?
Teljesen legyen nyitva! ..
KX 250 Hengert Keresek 94 est ! olyat ami még nem volt hüvelyeztetve !
KX 250 94 Hengert keresek S.O.S be csak olyan érdekel ami nincs hüvelyeztetve ! 06305158517 vagy bali8@freemail.hu
Közben megtaláltam legtöbb kérdésemre a választ!
Hasonló szervizigénye van mint a KTM EXC 250 típusnak.
file:///D:/Let%C3%B6lt%C3%A9sek/Kawasaki%20KDX%20200%20-89%20a%20-94%20-%20Service%20Manual.pdf
Sziasztok!
Érdeklődnék, külön topickot nem találtam neki, a KDX250-el kapcsolatban érdeklődöm!
Powerszelepes vagy sem, üzemóra vagy kilométer után cserélik benne az alkatrészeket?
Nem versenyhasználat mellett tulajoknak mennyit bírt ki egy dugattyú, gyűrű, csapágyak, hajtókar felújításig?
Vannak e típushibái, alkatrészellátás mennyire jó hozzá?
Válaszaitokat előre is köszönöm!

Gábor
Rendben koszi
Szia igen teljesen legyen zárva, gázadásra nyit .
erről lenne szó mikor így öszerakom közben teljesen zarva legyen?
valaki tudna nekem segíteni 2002 kx power szelep összeszerelés ügyében teljesen zárt állapotban akasztom rá a tolo rudat???sajnos manualba nem különösebben fejezik ki
Üdv.
A kdx 200 1989-1994 gumi szívócsonk az megegyezik valamelyik évjáratú kx 250 el ? ,Mert használtam képtelenség találni bármilyen alkatrészt is ,főleg gumicsonkot .Bárkinek bármilyen használt blokk alkatrésze van írjon !
1999-hez
Hali.ķx250 999-hez keresek jobb oldali hűtőt.
Én is arra gondoltam ,egy tömítés csere és meg is van? mehet tovább? kívül nem látszik hogy folyna akkor befele megy a víz ?
Hengerfej!