Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt egy kis videó is róla. :-)
https://www.facebook.com/rober...
Hali Urak,
Eladó Z750 2007-hez Shark rozsdamentes sportdob, házi rozsdamentes összekötővel, DB killerrel. 25 000 ft-ért vihetitek. Telefonon hívhattok: +36-Hetven-318-9748
Robis
Helló
Jó lehet, ha adsz egy elérhetőséget felhívlak.
Köszi
Hello
2003as Z1000-emből eladó a pc3, nem tudom jo lehet-e neked?

üdv
Hellótok
Van valakinek eladó Power Commander? Z750-hez kellene. Vagy bontóba érdemes esetleg megnézni?
Köszi
Szia! Tudok segiteni! Adatlap!
Ugyanilyen jobbos Z750/Z1000 vázelemet keresek.

core1493@gmail.com
megvan!
test volt a gond nem a biztosíték!
2004-es z750
mere találom a biztosítékokatz a motorban? van tippetek? még nem történt ilyen,azt sem tudom hol van a biztosíték tábla
ma reggel gyújtásra tettem a motort,indítani akartam és puff... olyan volt mintha elszállt volna valahol egy biztosíték -remélem
hello
Első-hátsó volt annyi?
Szia!
Igen,5éve mikor elbúcsúztam kicsi Z-től .Mi lett vele,meg van még a srácnak?
Hétvégén találtam itt a közelben egy kárpitost aki szokott motorüléssel is foglalkozni,kaptam a motorhoz plusz egy hátsó ülést abba tesz most plusz szivacsot,meg újrahúzza.Azt mondta ha kevés lenne,nem tetszene akkor módosít rajta.Visszaolvastam és láttam eladtad a motort,lesz valami helyette?
Nálam szerencsére a farokidom alatt van kapaszkodó,utas egyik keze ott másik meg rajtam.
http://totalbike.hu/hirek/2016/06/27/hegynek_felfele_tud_valamit_a_kawasaki_z1000/
jaja Budai pontosabban 5ker és tétény között számtalan útvonalon.
ma reggel 5.55kor indultam, sehol senki, idő friss, élvezet volt menni nagyon.
15 perc volt a Lánchíd úgy, hogy kaptam a pirosakat és nem nyélen, hanem úgy... szóval úgy lendülettel.
Gumi téma :
Én sportsmart 2 - t raktam a ki sv-re, nagyon jó volt! A z-re most vettem Rosso 3 - at, tapadnak mint a légypapír. Bár ezek lehet nem érdekelnek titeket, ezek nem túra gumik
Mert a Z jel!
Árba mire gondoltál?
Somoto csinálta az enyémet is. (SV1000) 42.000 volt zselé nélkül. Ég és föld a difi, megéri nagyon.
És milyen új gumi van hátul.
Kipuf rendszer.
Szia!
Rég találkoztunk! Én memory szivacsot használtam, nem volt panasz!
Szia!
Van.