Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,

sajnos a hátsó sárvédőm feladta a tegnapi nap folyamán a küzdelmet így szeretnék egy másikat vásárolni. Nem tudom lehet valakinek van otthon elfekvőbe az ne tartsa magába megvenném :) Kawasakiéknál elég jó kedvezményem van rákérdeztem hogy mibe fájna de a sírás kerülgetett a szám hallatán.... tehát a használt kopottas is megtenné.

ja 2008 as z750 re kellene de ha van hasidomod, kipufogód esetleg üléspúp az is érdekelne :)

Köszi.
Tomi.
értelem szerűen, kívülről
kíváncsi lennék hogyan nyomon le belülről
Azt a felet kell olajozni, ahol eloszor eri a bearamlo levego.
Sziasztok! Lehet hülye kérdés, de a típushoz való K&N légszűrő belső vagy külső felét kell beolajozni?
Akkor. Nyilván 9900 km van benne :D
sziasztok! sikerült vennem egy Z 750- 2008-as 9900km-el csak sajnos itthon vettem észre hogy a kuplungnak vagy egy kis kerregő hangja,ha behúzom akkor elcsendesül,annyira éppen nem zavaró nem tudom érdemes-e vele foglalkozni vagy vigyem szervízbe?
Nem javaslom... nem tudni melyik állapotban maradt a kipuffszelep
Hi,
Köszi a választ. Kár, hogy a Puig jobban tetszik
Hali, nekem a második van, szerintem van egy kis turbulencia150 felett. Az első jobbnak tűnik.
Sziasztok!
2013-as Z 1000-re vettem sportkipufogót. A pillangószelep bowdenjeit lekötöttem. Illetve csak az egyiket, mert a kis motor az ülés alatt az egyik állásban ragadt és így a másik bowdent nem is tudom kiakasztani, valamint a kis motor nem tér vissza az eredeti állásába. A műszerfalon pedig jelez az FI led.
Van valami ötletetek?
Lehet így biztonságosan használni a motort?
Válaszotokat előre is köszönöm!
Sziasztok!
2004-es Z750-hez keresek eladó hátsó doboztartót platnival, dobozzal.
Akinek van, esetleg vásárlásban tudna segíteni, kérem írjon!
Köszönöm.
Szép moci :) Azt a z750 leömlőt te applikáltad rá? nem fogja vissza?
mosi mosi :)
annyi lett, hogy van egy alumínium láncvédő, na ez a hideg zsíroldótól helyenként foltos lett..
gondolom az nem gyári alkatrész, majd felpolírozom, remélem lehet.
hideg zsíroldó autó felnin nagyon bevált, előző motoron is minden kis koszt leszedett, gyönyörű lesz a felni.
Sziasztok,

Van valakinek tapasztalata ezzel a két plexivel? 2007-s Z750-re lenne.
http://www.shox.hu/givi-szelve...
http://www.motostyling.hu/webs...
Köszi!
sziasztok keresek z 750 tankot 2007 modell csak is sérülés menteset
Elkelt a kipufogó, már ne keressétek. :-)
Sziasztok. Bontott z1000, 08' fehér tank eladó! Volt javítva. jankakawa@gmail.com
Sziasztok! Láttam már előző beszélgetésekben, hogy hajlamosak a Z-k leömlői körbe repedni és ez engem is utol ért. Érdeklődnék, hogy fel lehet-e rakni valamelyik más típus leömlőjét, amiben nincs katalizátor? Köszi!
Tudod, hogy többet ér. :-) Csak a Db killer 10 papír volt.
Hali, nem nagyon van mostanában időm motorozni, meg fórumozni sem.
Szia, nem tudom, hogy a rögzítési pontja azonos e a 2007-esével.
Üdv, 2006osra jó lehet ez?
Szevasz Robis koma
ezer éve nem hallottam rólad,
látom telód a régi,
nagyon baráti áron adod
Figu
10.000-Ft