Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

manual általában minden vagy a legtöbb motorra 12000-t ír, de a gondosabb gazdák, köztük én is 6ezrenként cserélik. Ennyit megér, hogy problémamentes legyen a gépsárkány.
2004 manual olajcserét 12e km-ként / évente írja, de én 6e-re emlékszem, meg vissza olvasva is többen azt írták. Most akkor melyik?
Sziasztok. z1000sx bontott alkatrészeket tud valaki? köszönöm elöre is.
Sziasztok!
Kereesek Z750R hez első kereket" 25 mm tengely átmérő"
06 70 219 4040
https://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/z_750/kawasaki_z_750-11730771
Keresd Jelcsát, ő fog neked segíteni!
Ha nincs meg az elérhetősége, szólj és megadom!
Sziasztok!
Valakinek nincs elfekvőben egy gyári rendszámtáblatartó konzolja 2004-es Z750-hez?
Esetleg egy normális állapotú hátsótárcsa is érdekelne.
Köszönöm!
szhkovada@gmail.com
Elöfordul ilyen nekem 11 éves 23ezer km és elsö tulaj vagyok hibátlan,
van akinak 6 éves és 80 ezer van benne semmi hiba tuti állapot,
Javaslom neked is a kereső használatát, és ne vedd magadra de szezononként 33-an kérdezik meg tipushiba, mire figyeljen meg a faszom tudja milyen alap dolgokat amit 111 x kitárgyaltunk!
Nem jól fogalmaztam: arra voltam kíváncsi, hogy 13 éves létére mennyire élvezhető/megbízható. A km-nél pedig az érdekelt volna, ilyenkor mit kell cserélni HA tényleg annyit futott, de természetesen én sem most jöttem le a falvédőről.. :)

Sajnos azonban ez a Z750 már nem lesz az enyém, a srác reggel hívott, hogy a feleségével meggondolták magukat és mégsem adják el, inkább csúsztatják a kocsi vásárlást....
Mint előttem is írták már állapotot kell venni. Maga a motor 13 évesen is nagyon jó (már amennyire újkorában volt), elég nehéz agyonütni őket. A kilométerre nem szabad adni, 95%ban vissza vannak tekerve. Te elhinnéd, hogy egy motornak volt kb 3 tulaja és egyik se ment többet évi 2000nél?
Fene tudja nekem 10 éves lesz és 23 ezer van benne, de nekem az előző tulaja évente 2x volt magyarországon a motor meg állt anyunál. Ha használod szalad bele a kilóméter nagyon, én az enyémet csak munkábajárásra használom és megint mindjárt jön az 6ezres olajcsere... :D

Viszont ne kilóméter hanem állapot alapján vegyél motort. a kilóméterrel úgyis csalnak :(
Sziasztok, a hétvégén megnézek egy Z750-t és az lenne a kérdésem, hogy 13 évesen meg szabad-e venni ezt a motort? Mire számíthatok, ha valóban csak 28000km van benne?
Köszi!
Helló, ha valami kontakthiba lenne akkor annak más tünete is kellene hogy legyen. Szerintem csak kiment egy biztid...
Sziasztok!
Valakinek van esetleg ötlete, hogy miért felejti el a TRIP-et és az órabeállítást a 2004-es Z750, miután leveszem a gyújtást?
Amint újra ráteszem a gyújtást elfelejti.
Köszi!
Ajánlom figyelmetekbe eladó Z 1000-em: https://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z_1000-11649099
Sziasztok.olyan kérdésem lenne h hátsó féknyeregben vhol van egy kis lemez.vki tudna nekem infot h az hogyan fogja meg ott a betéteket mert nem jövök rá.
Hali!
2004-2006-ig egyezik meg. Ha gyári kell, akkor az durván 60/db, de ha hullámos akkor EBC és 65/db.
Csavar kiosztást kell nézni de szerintem kb ugyanaz lehet. Nyilván van róla adat.
Raersz 42 nel. Nekem már elhagyta, de majd szezon végén viszem el. Kurvara mindegy ide vagy oda pár ezer km. Nem allitodik az el olyan könnyen normál használatnal..
Sziasztok!
Kérdésem a következő van egy 2004es z750em féktárcsám elég kopott az eggyel újabb z750-nével megegyezik vagy nem? Azt tudom h az újabb már hullámos. Csak design miatt más az első fék vagy különbözik a féke az újabbnak. https://auto.jofogas.hu/pest/Kawasaki_Z750_64862797.htm Ezt találtam csak nem tudom h ez 1az1be jó rá vagy sem? Ha esetleg nem az újabb féknyergével együtt jó-e vagy az meg a villával nem kompatibilis?
Szia tudok segiteni! www steelhorsemotor .hu
Sziasztok KAWAsok!

Keresek 2012-es Z750R hez :
első teleszkóp, kormány, üzemanyag tank,első sárvédőt.
gumiszter@gmail.com
06 70 3193866
Üdv:Imi
Sziasztok! 2010-es Z1000-et keresek megvételre. Augusztusban lenne esedékes. 1,8m kp.

core1493@gmail.com
Ma felhívás a fehérvári szervizt. Ők azt mondják hogy külön kérdésre megcsinálják a szelephézag ellenőrzést, de nem szokták ennél a kilóméternél. Nem tartják szükségesnek.
42.000-re mondták ők is.