Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Z750 Üléspúp megvan még?
Köszi
A Csirkeszárnyad az nem is!
200 ig? Nem is megy annyit! :P
Könnyen vagy
Jó, de ez s-es :)
Nekem egy túrásabb MRA van fent ezzel 200- ig tökéletes utána már illik hasalni ..
Hmm.. Akkor tényleg nem sokat ér. Kb 140-150ig így is elvagyok, felette meg nekem ne rángassa
Engedd el magadtól, nem kell az :D Amúgy én is belevoltam szerelmesedve, hogy milyen jó lesz. Találtam egyet ebay-en, megvettem megjött felvettem 150 ig ok. 170-180 tól meg észnél kell lenni mert tudott nagyott rántani a kormányon....
Mi kéne próbálnom egyet
Szeged környékén van valakinek?
Sziasztok! Meg tudná mondani valaki, hogy a 2005-ös z750-en, hol találom a fokozatkijelző csatlakozóját? Már ha van rajta....
Még nem volt időm nagyon kísérletezni a dologgal, hogy milyen sebességtartományban mennyire ráz. Talán a jövő héten valamikor sort kerítek rá. Alapvetően a plexit nem tudod állítani szóval felszereled és kész úgyhogy annyi lesz a kísérlet, hogy különböző sebességtartományokban megnézem plexivel meg anélkül a jelenséget.
Uhh, hát inkább a szél mint a rázás... Nem lehet állítani valamit rajta?
Nekem pont ilyen plexim van a motoromon. Kevesebb a szél 140 körül mintha nem lenne rajta. Viszont ilyen vagy e feletti tempónál rázza a kormányt szóval ezt neked kell tudni, hogy megéri-e
Szia, a hirdetésben írt túraplexi mit takar? Ami a motoron van, vagy van egy másik is pluszban?
Ha olyan fajta amit a kormány befogóra kell rögzíteni akkor lehet érdekelne.

Egyben kérdezném hogy akinek van olyan plexije, az milyen véleménnyel van róla? Megéri feltenni? Érezhetően kevesebb a szél 140 körül /felett?
Ilyenre gondolok :
http://www.motorcycleplanet.co...
Sziaztok

keresek z750hez (04-06) gyújtáskapcsolót , lenne esetleg valakinél????

Üdv
hello
Egy 2006 evjaratu z 750 es van. Olyan problémája van a mocinak hogy kb 5000 fordulat felett eleg rendesen el kezd rázni de ha a kuplungot behuzva megszünik a rezgés.Eddig nem csinálta mert már több mint egy éve van nálam.A kötelezü szerviz megcsinálva szinkron belöve blokk taro csavarok ellenörive. Amugy semmi baja a mocinak pöcre indult meg a minusz 10 fokban is sosem hagyott ott de ez a problema eleg idegesit mert nagyon zavaro egy egesz nepos tura alkalmával .
A válasz előre is köszönöm
Hali!
Keresőben mindent megtalálsz róla kb.
De először 2003-2004-es z1000 alsó-felső villahidat szerezz, mert azt a legmacerásabb összekaparni.
Teleszkóp pedig elméletileg bármelyik belemegy faragás nélkül amelyiknek az alsó befogatása 52mm, a felső pedig 50mm.
2007 z750 eleje egy- az egyben belemegy (kormányhatároló hátul van nem pedig elől) ahogy én tudom, de annyiért érdemesebb inkább komolyabb villapárt és komolyabb fékeket beletenni.
Üdv!
2007-2009-ig Z1000-hez keresek jobb hátsó farokidomot! Ha Valaki tudna esetleg szóljon! köszönöm!
bár nem pont a power commander a téma, de a tuning matyik c. bekezdést javasolom (meg az egész bejegyzést)
https://www.facebook.com/fodor...
Sziasztok. Szeretném 2004 évjáratú z750 kawámon az első villát fordítottra cserélni. Melyik motoré lenne jó hozzá? Olvastam már zx 9 futómű neépítésről is de pontos infóm nincs. Esetleg z750 2007 évjáratú jó hozzá? Köszi
Üdv!
Valakinek van 2007 utáni z750-ben powercommander??? Tapasztalat? Vélemény? Megéri egyáltalán beleölni a pénzt, vagy olyan sokat nem dob a motoron??
Válaszotok előre is köszi
Szia! Zx6 kerekem van szerintem ugyanaz.
Igen kellene egyet gurulni majd :) Te mit keresel ebben a topikban? :D
így van Bálint hallgass a beültetőre. Idén még nem is találkoztunk el dicsekedhetnél a Kawával...