Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csá,

biztos kell relé mert a gyárival gyorsan fog villogni, a megoldás Louis "piros" relé ami asszem 3000-4000Ft.
Ha ezt bekötöd már kész is!
Hali Gábor / Soma,

van egy tuti infóm mi is probéma a géppel!
A kipuffancs nem a gépedre való, elektromos ill programozási lehetőség nincs a kawáknál ill. nme érdemes a programot írni.
A fogyasztás szerintem (és ne kövezzetek vagy igen), de spotdob esetén tuti emelkedik.
Ha em megfelelő a dog ill az abból távozó gázok sokat vagy nem megfelelő időben esetleg lehetőségük van visszacsapni a gép kapkodását és a fogyasztás jelentős változását eredményezheti.

Szerintem ne add el a vasat az nagyon is jó a dobot kell cserélni. Ha kell feltesszük próbára az enyém és megnézzük mit csinál!?
FIGU, Zotyó a ledes indexekhez kell külön relé? Vagy csak kicserélem őket oszt középkezdés
Póbáltam értelmesen kérdezni .
Szóval ha ledes cuccot szeretnék, mit kell tegyek?
hsskft. Szerintem rossz topicban jársz.

Gábor. Nem is nagyon értem a döntésed. Ezt a gyönyörűséget eladni.
Szerintem gondold még át. Sose válnék meg az enyémtől.
Egyszerűen imádom a kis Zöldséget. A tiéd meg teljesen egyedi lett.
Nekem sem jött be... Túl kezes, semmi meglepi, semmi remegés stb.... De azért hiányzik
Nekem annyit mondott, hogy nem jött be neki. Én is meglepődtem amikor hívott, hogy szolgálatban van és net nuku. Tegyem már fel neki egy-két helyre.
Írhatsz neki és majd holnap válaszol rá.
Szépen megcsinálgatta...
Csak így, hipp-hopp? De miért?
Jó estét mindenkinek!

Szomorú kérésnek kell eleget tennem: MOLNÁR GABI eladja a zéjét .
A lenti állapotban plusz a gyári cuccok, 5200km.
1,7M kér érte.
Itt lehet utolérni: 70-619-7241
Ide fogok menni, már most sincs hó... Senki nem jön?
na be lehet kapni fejetlenlovag
sajnos nem jó a kedd egész nap az egyetemen kell lennem
Ennek csak annyi a szépséghibája, hogy teljességgel lehetetlen! Nem elég, hogy kawasaki, még Jánossal a nyergében?! Ááááhhh....
Hali Jani!
Saját motorral is lehet nyomni, h ne unatkozz .
Képzeld el h a Zödséggel alázod a Yamakákat széép mi .
FIGU
Hi Drbig!
ha mész illetve valaki megy dobja fel a fórumra .
Ha jó az idő szerintem én tuti megyek, nekem az MT-01re fáj a fogam, meg a Fz-1re .
Jó az új R-6 is, bár nekem ezek a potméteres gáz megoldások nem szimpatikusak
/tiszta komputer az egész /
FIGU
ez nem yamasaki fórum
Erősen gondolkodok rajta, hogy kinézek én is, ugyanis holnap megyek a JOGSIMÉRT! Utána meg be kéne pótolni azt a pár elveszett km-t.... Szóval, látok rá esélyt, hogy megyek, de szereznem kéne addig vki útitársat Az új R6-ra pedig kíváncsi vagyok, tényleg jobb lett e.
Nahh újra itt!

King! Beszéltem a bigbangel és nagyon rendesek voltak, aszindják nem lesznek szigorúak a km-ert illetően úgyhogy mennyek csak be, megnézik majd.
Sziasztok!

Megy valaki valamerre gurulni ma?
Én nagyon mennék, de egyedül nem akarok...
Szevasztok.
Volt kint szombaton valaki a Kakucsringen,a KAWASAKI-tesztnapon?
Bakker 15-e Kedd. Átlagemberek dolgoznak. Én ráadásul Veszprémben leszek, előadást tartok.
Hali komák!
Jó lehetett a teszt , néztem a képeket.
Szerencsétek volt eső nem esett .

Írtam korábban, h 15-én a Hungaro ringen lesz Yamaha teszt nap, ahol saját mocival is lehet pályázni 10-től 17-óráig.
Senki nem gondolkodott rajta, h kimegy !
Ha jó az idő én megyek, Drbig nem próbálsz valami jó mocit, kapok én is 1 fasza R-1et a seggem alá.

Ja ma triál Ob. van, illetve volt Szbattán 12-13-án.
Megyek is gyorsan, a cimbim tegnap 5-dik lett de csak azért mert az osztrákok VÉLETLEN rosz kategoriában neveztek .
FIGU
Ha már a nyári programoknál tartunk. 2008. jünius 6-7 Motorostalálkozó és Bluesfesztivál Nyírbátorban.
Én is bátori vagyok gyárilag, kegyetlen nagy buli szokott lenni.
Hasam a mozgásszegény munkakör miatt van, illetve letettem a cigit 17 év után . Ugyanannyit sportolok és eszek, mint Debrecenben, de sokat ülög a gép előtt .
Példáúl most is. Csak ülök és viszem be a rengeteg kalóriát
Akkor ezért van hasad. Igaz én hadtáp szolgálati főnök voltam a leszerelésig. Sose éheztem.
Tüzér vagyok, hagyjuk az Airsoftot.