Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jol nez ki! De ez se olcso, 36e Ft, +postakoltseg...

Itt ma hetagra sut a nap, talan ennek koszonheto, hogy masodjara felejtem el lecsukni a kavefozo tetejet, es aztatom el az asztalomon levo iratkupacot kaveval... Sense and Simplicity...

Alpokba senki tobbet harmadszor? Banhatja aki nem jon...
Hi!
Srácok, mit szóltok ehhez a hasidomhoz?

Nekem bazia bejön és az ára is már lassan a kibírható kategóriába tartozik...
Kíváncsi vagyok hogy a 112L az fújottan vagy fújatlanul annyi e?

Szerintetek milyen? Őszinte véleményeket kérek!

http://www.demonbikes.com/prod...
Robis!
Szerintem hányd vissza az akksit és próbálj indítózni. Én sem szerelem ki télre, decemberben kellet nekem is vagy tíz perc, míg beindult. Kétszer 10mp indítóztam, aztán kb egy perc szünet és ez így ment kb tízszer, míg elkapta. Azóta semmi gondom nincs vele.
Ez az én verzióm, de a szakiknak lehet, hogy van jobb ötletük.
Ez olyan katonás megoldás, ha elkuuurod, majd a technikus megcsinálja félórás bassszamázás közepette.
Na ez a kapkodás ára. Felraktam az összes képet, amit csináltunk. Azokat is, amit a Lutra-albumba akartam (magamról). El kellett távolítsam. Az olyan hivalkodó .
Az elhárítás lenyomna, ha kiderül.
Üssetek halálra, (schlag mich Tod ) lesül a pofámról a bőrK kétszer kérdeztem meg a srácot (urat) tiszta feketében és nem tudom a nevét.
Tisztelt kolléga, Hha olvasod, oszd meg velünk légyszi.
Szombaton úgyis kiderül. Remélem találkozunk.

Vasárnap összeszedtem MOLNÁR GABI-t, szombaton mi együtt indulunk Fehérvárról, a többi majd tisztázzuk. McD a nullán, vagy Köln-Hansaring és onnan Kakucs, majd látjuk...
Koszi-koszi!
Ja és Zlipi van Bering jakóba .
FIGU
Hi Csutka!
1 embert biztos felismersz, nem , , az ICON jakóról!
Somát most lebuktatom, róla készült a külön álló kép a mociával 2-tő is.
Zotyó van napszemüvegben, most hirtelen ennyi , ja és Robist ne is keresd .
Sajna a tesztnapra én nem tudok menni, meló "for ever" , és 17-kor végzek .
Majd legközelebb remélem .
FIGU
Uraim, a Kawasaki tesztnapra, hol találkozunk? Az M0-nál a benzinkút jó lesz? Most az aksit addig nem veszem le a töltőről, amíg nem indulok. Mi hárman megyünk. Jön a Tamás (aki lusta reggelni ide), és jön a Saca kollégám is (ő már reggelt). És az 5-ös főúton nyugodtan elgurulunk.
Hi csuti!

Onnan ismersz meg, hogy én vagyok a legszebb
Valami ki-kicsoda magyarázat lehet kéne az otthon maradottaknak is... Sebaj, legfeljebb a következő talin...

(Alpokba senki? Itt jövő héten már alig lesz havaeső... Pedig idális évnyitó túra lesz ám... )
Helló Soma!
F@szák lettek a képek, tényleg balekság hogy Kinget lefelejtettük , majd legközelebb
de talán Zotyó telóján vagy gépén még lehet
A legjobb kép a "biciklis" lett, /na melyik is /
Én is hasonló rekreációs tevékenységet választottam, AGYON dobtam magam 1 kis piával, és ellazultam mint a gatyagumi .
Elösször kicsit megijedtem, /az alacsony rászvételtől/, de később a nem túl optimális időtől eltekintve én nagyon faszán éreztem magam , és örülök h már a "nevekhez", egy kis VALÓSÁGOT tudok kapcsolni .
FIGU
Én pedig Fehérváron találkoztam két zölddel és egy fekete ereggyel.
esetleg innen a fórumról járt ma valaki Karcagon a 4es melletti benzinkúton egy fekete Z-vel
Én nagyon megtisztelem a fehéret
Pont azok jöttek el, akik "én majd inkább fényképezek és videózok". Nem mentünk fel, több okból...
egy dzsondíré odaköltözök
jó az a fehéraszfalt, de csak meleg időben
Jó képek! Pályásak nincsenek? Vagy fel se mentetek?
Felraktam a képeket a galériába.
Sajnos kinggel nem csináltunk közös képet.
Gyere költözz ide!
33 évig én is a Debrecent és Nyírbátort boldogítottam.

A feleségemnek van kapcsolata a KITE-nél és hozatnak neked bakonyi-kombájnt
...viszont ez a "fehéraszfalt" nagyon kaki.
itt ma is okádék idő van, de legalább nem esik
Bezzeg most süt a nap
Pálinkamentes Jónapot Mindenkinek!
Összejött, amit tegnap megígérte (beb..sztam, mint egy nap ) ezért most rendezgetem a képeket.
...to be continued
kingmindas! Szewa köszi megvagyok,bocsi hogy nem válaszoltam de kimentem tegnap a 56os tére... veled mivan?
Ne szívd mellre, biztos az egyik korábbi beírásodat vette komolyan.
"1 : 2

Jogsi nélkül nem vállalom be kakucsig... "
Ne együk egymást. Teljesen felesleges.
Csutka kárpótlásul hozzál sok Haribo-t.