Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az attól függ mekkora mancsok van?
Én hogy a porvédőt jól vissza tudjam tenni, inkább levettem a lámpát. De az sem volt vészes mutatvány.
Sziasztok! Van valakinek tapasztalata, hogy mennyire nehéz kicserélni a távolsági meg refi izzóját 2013-as Z750-ben? Esetleg csinált már valaki ilyet? Köszi előre is!
Valamint a henger nikasil bevonatos?
Üdvözlet! Érdeklődni szeretnék. Szeretnék venni egy 2004 z1000 motort. 60000 kilométer van benne. Ha gondosan cserélték az olajat, mennyire sok ez a kilométer?
Ezért van a fórum, nem :)
Én csak arra céloztam hogy egy kipufogódob csere rém egyszerű, nem gondolnám hogy bármi gondot jelenthet. Viszont ez a légszűrő mod eddig idmeretlen volt.
Erről van szó
Hátha nem csak én küzdök a kamera rögzítésével!
Look at this on eBay http://www.ebay.com/itm/142383457287
Jól tudod!
Ha jól tudom a nagy Z testvertől van a hűtésrendszer teljesen. Így egy kicsit talán túl is van méretezve.
Szia, nem is tud hűvös időben melegedni, mert teli pofára kapja a hűtő a levegőt. Majd ha melegebb lesz, 100 fok fölé is megy. ne aggódj miatta. Így a jó.
Ha jól tudom a gyári termosztát 62 vagy 64 foknál nyit. Ez a 2007 utáni kis Z-knél is így van. Nem melegszenek hüvösben ha nincsenek kergetve.
Sziasztok! Ha van valakinek Z750-re való MIVV SUONO kipufogója (K018L9 a gyári száma) és nem kell neki a hangtompító, akkor megvenném tőle! Köszi! Üdv Peti
Sziasztok, ha valaki egy szép állapotú Z1000SX-et szeretne: http://www.kepesmotor.hu/kawas...
15fok körül nekem sem kúszik 65fok fölé de majd melegszik az idő majd a hűtőviz is melegszik lesz még 102fok is a vizhőfok!
Sziasztok tegnap óta tulajdonosa vagyok egy 2004es Z750-nek. Időjárás miatt sajnos kb 10km-es kört tudtam vele menni még csak a városba. Nagyon bejön a motor viszont ami zavar hogy a vízhőmérséklet 60fokig szépen megy utánna már nehezen melegszik 70et talán elérte de inkább csak 60-65 közt ugrállt. Vízhűtő nem volt meleg tehát termosztátra első körben nem gyanakodnék. 15fok körül nektek se akar bemelegedni?
Sziasztok ha érdekell valakit: Eladó a képen látható MiVV GP black steel tipusú kipufogó pár,(Z1000 2007.2009) hibátlan karcmentes állapotban, 2000km- t használt, Minden gyári tartozékával papirjaival. (E betűs ) 100.000FT Tel:06208016923
Pedig van egyszerűbb mod. A légszűrőház meghekkelése. Több friss levegő és varacskos szívóhang :) sportszűrővel és PC-vel együtt alap
Hábår nekem 04-es van, nem hinném hogy lėtezik egyszerűbb mod a Z-n, maximum talán a tükörcsere. Még egy powercommandert szerezz be, akár használtat is.
Szia.Van.Ha erdekel tel:70/3179083.udv Pali
Sziasztok! Segítséget, illetve véleményeket szeretnék kérni! Kawa Z750 2013-as évjáratún szeretnék gyári kipufogót cserélni MIVV SUONO-ra. Van valami, ami nehezíti a cserét, vagy amire oda kell figyelni? Esetleg jó tanács? A légszűrő is sportra lesz cserélve... Előre is és nagyon szépen köszönöm a segítségeteket! Üdv Peti
Üdv! Szerelt már be valaki 2007-2009-ig Z -be ledes irányjelzőt? Gyári kawasakis csomagom van, relével, kábelekkel, de már a szerelési útmutató sem fedi a valóságot! Nem passzolnak a csatlakozók, rövidek a kábelek..stb.
Találkozott már valaki hasonlóval?
Köszi!!!
na figyi küldök egy linket itt a fészbukon pár napja beszéltünk róla keresd vissza van pár ötlet hogy bukocső vagy gomba
ez . a kawa z-s csoport fészen :D

https://www.facebook.com/group...