Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a törött idomok érdekelnek. most látom hogy az értesítést is be kell kapcsolni, ki volt az a retardált aki elkúrt@ ezt a sport motort ? a benya tank is ha nem árány árú. kösz.
Írtam nektek
kormány van
Farokidomom biztosan van.
Lehet, h fejidom is.
Sziasztok
Sikerült taknyolnon egyet.
2005ös 10eshez keresnék jobb oldali idomokat,tankot,kormanyt,
Üdv a gyári dobok érdekelnek !
Írj elérhetőseget
mrpiac@citromail.hu
Sziasztok,
Ha valakit érdekel, akkor '06-07-es 10R-hez van gyári dobpárom + összekötő; használt gyári plexi; fekete szvsz kínai üléstakaró "púp"; ill. egy '04-05 hátsó ülés is; van egy pár '08-10 radiális féknyereg amiről le lett munkálva közel annyi, hogy passzoljon a '06-07 tárcsák átmérőjéhez (fék upgrade), alátéttel ugyanolyan jó a '08-10-eshez is, ehhez vettem egy szett új fékbetétet is, de számomra mindez aktualitását vesztette a típus eladása okán (no, meg ahogy korábban írtam, a '06-07 fékkar-útja egy-két alátéttel rendbe tehető, így akkor tettem volna át a gyári féknyergeket, mikor elkoptak a fékbetétek)
Sziasztok, van egy fekete (nagyon nagyon sötét) duplabubis plexim. 04-05 - os zx10r - hez.
Ha valakit érdekel Kecskeméten átvehető!
gsxr van olcsón
Sziasztok.
06-07-es zx10-eshez keresek hátsó lengővillát. Ha van valakinek elfekvőben ne tartsátok magatokban :)
Sziasztok,
06-07-es komplett, jó blokkot keresek, ha van eladód, egy privát üzenetes ajánlatot megköszönök, lehetőség szerint leltárral, fotóval (találtam párat, de még képlékeny a motorom sorsa).
köszönöm a segitségeteket.
Sanszos, hogy kipuf szenzor/pillangó hiánya lesz. Én most tettem rá a szenzor utáni részt, tehát katalizátort + dobot szedtem le. A bowdenek vígan mozgatják a semmit. 0 hibajel. az ingadozó alapjáraton kívül, de hát ugye az elektronikát illik hozzáfésülni így is úgy is....
Biztos az exup szelep hiánya zavarja. Ha igen hiába törlöd mert minden gyújtásnál megforgatja és újra előjön. Kell hozzá kiiktató ami szimulálja, hogy ott van. Vagy nem tudom. :D Hívd fel Ágót! www.agomotors.hu
sziasztok.lenne egy kérdésem. 2018-as zx 10r-en kipufogórendszert cseréltem és hibakódot írt ki.valaki tudja hogy lehe kitörőlni.szalont hívtuk nem tudják.villognak a teljesitmény ábrák.köszi.gabi
Köszönöm,valóban jónak tűnik a vétel.
Szoval! Kicsereltem az alkatreszt. Az uj lenyegesen erosebbnek tunik. A regin, kiszereles utan, nem igazan lattam elvaltozast. Szoval, ha elobb megnezem, biztos nem rendelek ujat. A valto jo lett. Nagyon finoman veszi felfele a fokozatokat, ezert gondolom, megsem volt minden rendben a regivel.
Nem nagy cucc a csere, viszont impact wrench nelkul nem erdemes hozzafogni. En nagyon nagyot szivtam a kuplung anyajaval. Ma fordulok egyet, hogy kideruljon, megerete, vagy sem a csere.
vegyél tulajdonostól motort!
Kilométer jónak tűnik, tényleg szép gyárias a gép. Valamikor volt rajta egy teljes kipufogórendszer, vagy legalábbis egy elő-hangtompító kiiktató cső.
Sziasztok.Valaki ismeri ezt a motort?Esetleg az előéletéről valamit.https://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/zx-10_r_ninja/kawasaki_zx-10_r_ninja_40ekm_szep_allapot_magyar-16181796
Nekem van egy, a régi motoromban tökéletesen működő Motty AFR, szélessávú Lambda szondával. Sajnos, ennek a beépítéséhez meg kell vágni a kábelköteget, viszont nem kell padon beállítani. 75 ezerért odaadom.
Hali keresek eladó injektor vezérlőt azaz power comandert kawasaki ninja zx 10 r 2005 évjárathoz ha balakinek van eladó kérem jelezze és árat is írjon hozzá köszi előre is kawa társak
Ez az , csúszó kuplung . Szerintem ezt hagy úgy ahogy van.
Azt hiszem.
Ez az.:
Csúszó kuplungra gondolsz?