Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy 28x1 kormány anya nem lapul valakinél ? Kösz.
Üdvözlet mindenkinek! Nem kallódik valakinél egy szakadt, sérült hátsó ülés 2008-2010 ZX-10R-hez, vagy 2009-2012 ZX6R-hez? Jelképes áron megvenném egy projekthez... A kép figyelemfelkeltés...
Ha kell esztergálok egy véget rá
Rudazat jó.
Már találtam alkatrészeket. Persze mindig az nincs meg amit a legjobban keresek.
28x1 -es kormány cső leszorító anyát keresek.
a 705204856 számon próbáltalak keresni, ez a szám nem kapcsolható, ezt mondta a néni. ha még aktuális a kar és a fejidom közép akkor a régi számon elérsz. egy gyári dob vagy összekötőcső kellhet még. kösz.
Sziasztok
Valakit erdekelhet egy szett uvegszalas idom?! Palyaidom, de első es hátsó lámpa helye ki van vágva, adok hozzá hátsó lámpát es egy első lampa takaró idomot.
Valamint van 1 pár gen3 zx10r első felnyergem jó állapotú felbetetekkel hibátlan ellapotban en a 2004es tízesemen használtam, annak ellenére, h picit szedni kellene le az aljabol kifogástalanul működött a 300as tarcsakon.
Kecskemet
van
üdv ! mi lett a sorsa a vázadnak ?
Keresel meg ilyet?
Nalam pont porosodik egy. :-)
04-05 evjarathoz valo komplett hibatlan valto, ha esetleg valaki epp ilyet vadaszna.
Sziasztok! 2006-07 évjáratú zx10-hez keresek gyári dobokat. Ha valakinek van eladó kérem jelezze!
Zx10r 04-05 váltókar is érdekelne. Javított is.
Szeva !.703781937,.de csak holnap du. Sajnos zajos melóhelyen vagyok. Kösz.
Egy telefonszámot dobj már légyszíves.
szevasztok ! zx10r 04-05-höz keresnék pár dolgot. akinek lenne, ár és képpel írjon egy üzenetet. honos vagy külföldi sérült váz okmányokkal, váltókar, faridom, üléspúp, hátsó lábtartó konzolok taposóval, gyári dob összekötőcsővel, vagy csak összekötőcső. első irányjelzők és azok idom betétei, ülések alatti idomok, benzintank. eladó lesz egy okmányok nélküli váz, egy belső generátor, hengerfő. pálya idom, ha viszont javítani kell akkor olyan áron. kösz.
szeva ! ha jól emléxem valamely oldalon azt kívántad hogy az sírköves öcsémnek legyen munkája, csak semmi pánik azt remélted hogy megdöglöm. nos, ha még meg van és hajlandó vagy eljuttatni akkor írj. kösz.
Sziasztok!
Nem porosodik valakinél egy ilyen idom?
Tihanyi Tamás tudna neked telefonon segíteni...
Sziasztok!Van egy 2005 zx10r és olyan hibát produkál hogy eléri a tíz, tizenegyezres fordulatot megtorpan aztán hirtelen észheztér úgyhogy majd leesek róla valakinek esetleg ismerős a probléma? Mire számítsak mennyibe fog fájni
hali kawa társak keresek kawasaki ninja zx 10r 2008 hoz állítható lábtartó szettet és esetleg gyorsváltó elektronika is érdekelne amitek van hozzá ne tartsátok magatokban
fejidom közepe van elméletileg ha nem dobtam ki
javításra váró hasidom és faridom is érdekelhet.
a kérdés az ára. ide írd mert ezt a katyvaszt életem végéig nem találom ki. csak nettó 145 e ft -os fejlesztőket sikerült találni az oldalhoz ? please, ha írnál privátot úgysem találnám meg........
zx10r 04-05 vázat keresek, okmányok és a váz szám legyen jó.