Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaaa a gsxr k9 újabb miért, mint a zx10 2009 ,árban meg minőségben, megbízhatóságban,és teljesítményben, igazad van!!!
Remélem engem nem értett félre senki.Én nem szerettem volna egyik márkát sem fikázni sem isteni tenni,én csak a 16-éves koromtól eltelt 18 év tapasztalatait osztottam meg.És azok mostanáig rosszak voltál,viszont suzukim csak egy éve van és így csak az ismerősöktöl halottakat bírtam leírni,meg hogy egyenlőre én Suzukis leszek.De mimdenki olyan motort vesz amit szeret,tetszikneki és van sok pénze amit rákölőt ha beszarik
Nem reklámozok semmit 09-et a 09-el hasonlítunk, te is írsz a gsxr fórumba
Akkor sem változik a tény, hogy te egy 10 motoros "piacot" veszel alapul. Másrészt a K9 újabb modell.
A mobile.de-en 51db 8-9-es ZX-10R van. A legolcsóbb 4400 euró a legdrágább 7700.
GSX-R1000-ből 67 db van 08-as, 4500-7600 EUR.
Mind a kettőből kivettem az épített meg egyéb szarokat.
Teljesen egy árban vannak.
Valóban vicces, hogy a ZX-10R topicban akarsz Suzukit reklámozni de a te dolgod.
Suzuki 16 győzelem
Suzuki 16 győzelem
Én nem a mostani hahun-t mondom régóta figyelem az árakat ,kb egyforma állapotú, km-ű, k8 drágább, a k9 -ről nem is beszélve.pl. volt itt 1 sporttárs hirdetett 1 k9 2,3m-ért 3 óra alatt elkelt zx10 09-es 1,9 m-ért 3 hónap mire elvitték. állapot, km, kb egyforma.De sajnos, a motor ár sokat elmond a motorról jó ez 1 kawás fórum itt a kawások okosabbak lesznek be is fejezem mindenki azt vesz amit akar meg amiben hisz.
Vegyük:
F.C.C. TSR Honda France 51
2 WEPOL Racing 43
3 YART - YAMAHA 41
4 Suzuki Endurance Racing Team 41
5 TEAM SRC KAWASAKI FRANCE 40
Ja persze sbk akkor vegyük az enduranc-ot
Ez aztán jó érv!
De ha már itt tartunk a hahun 2db 08/9-es ZX-10R van ami talán gyári kinézetű (nem átfényezett, streetfighter stb.). 1.86 és 1.98 millió az áruk.
GSX-R 1000 08-as 6db van és az áruk 1,55-től 2.75-ig szóródik.
Ebből a 2.75millós állítólag 2018-ig állt a dobozában.
Javaslom ne a hahu árai alapján ítéljünk meg motorokat.
az sbk -vb-n már jó ideje nem is hallottam huhukiról sem 600 sem 1000 szinten, akkor biztos jó motorok ha egy csapat sem meri bevállalni őket.
lehet koptatni a billentyűzetet ezen oknál fogva, részemről okafogyott a vita, nem mondom hogy a kawa a legjobb motor, de huhuki nem kellene kár köszörülni a fogunkat olyan dolgokon amiken tök felesleges. használt mindegyik ismeretlen elő élettel, minden pilótának más az igénye inger küszöbe, van aki utálja a zöld színt, én ha meghallom hogy huhuki ................, más a yamahára gerjed, csak a magyar motoros nem olyan hogy ésszerűen tud ilyen szituból kijönni sok a motorcserés kawa , lehet, én mikor javítottam a huhuki hullottak szét !
De úgy látszik hogy az új kawákat se sikerült eltalálni a hahun 2 is hirdetnek motorcserésen.érdekes a 2008 1000 gsxr drágább mint a 2009 zx10 ennyit a személyiért.
Szerintem ne hagyd magad lebeszelni rola. Mindent szet lehet rugni, ha valaki falabu, szoval biztos volt mar valtocseres Kawasaki es Suzuki is.
Nalam kb. evi 3000km ment bele palyan az utobbi idoben a 2005 verzioba es a valtojaval nem volt gondom. Csak egy olyan peldanyt keress, ami nincsen nehanyszor osszekokanyolva mar... ez lesz a nehezebb feladat. :-)
Próbálj meg zx10 váltót venni. Majd rájössz mi az hogy hiánycikk.
Suzuki!
Ajj ajj meg inogtam
Én is imádom a Kawákat és legalább már 9db volt de tényleg szétesnek ez tapasztalat.Az ismerőseim meg nem bírják kinyirni a gixerekrt.De tényleg kinek mi jön be
Én már használtam egy pár gsxr-t k5-k9-ig egyiknek se volt még SEMMI!!! baja.
kb. 20 éve szinte csak kawasakit használok a legnagyobb bajom az volt a váltóval hogy 5.-ik körül is találtam üreset (zx9r-z1000). A suzuki váltó a bontóban is hiánycikk.
Tartósságra megbízhatóságra össze se lehet hasonlítani a kettőt, Kunmadár gyorsulásin hullottak szét a Kawák (főleg a váltójuk esett szét) Suzukikból 1 se.
A sajátodból indultál ki? Vagy az a jó motor amit fogkefével takarítanak?
A,636 az egy jol sikerült konstukció volt.
Nem hiába tartja az árát még mái napig.
Lehet vicces lesz de a legjobb Kawám a 2003-as 636 volt.Egy szezonban 27km nyomtam vele hiba nélkül.Nulla hiba.Ezt azóta egy Kawa sem tudta produkálni nálam,ezért is pártoltam Suzukira egyenlőre