Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én meg csak várok várok és még mindig csak várok......................a festőre, és ilyenkor irigykedem.
Nekem már szezon van akkor is :D
ma hívott egy csóka, gurult egy kósza kört -pár km- a motor lefulladt a hátulja kifarolt a bringa meg érintőt vett egy oszlopon. érdemes elgondolkodni , szerelsz vagy MAJD motorozol.
Csalóka még az idő. Ilyenkor még nem csapatok
HAhóóó kisütött a naaap :)

még mindenki ébredezik? Holnap előveszem a drágaszágom felrázom álmából
Szia! Tapasznyalatom, ha veretni akarod, jobb a 200, ha nem igazán tervezed 200fölött élni az életed, akkor a vékonyabbal, valóban kezesebb a döntögetésnél. (200*...dunlop 212 gp) én ezzel imádom, igaz meg kell várni hogy felmelegedjen, de utána...

"A sportmotorok azért kényelmetlenek mert gyorsak" ( ha ügyesen csináljuk nem kell sokat ülni rajta)
Úgy Úgy :)
Viszem a karácsonyfa motort
Yesssss
Akkor majd tervezünk vmit
Szép legyen és működjön. Ez a lényeg. Az, hogy mikori a kinézet már ízlések és pofonok kérdése
No valami ilyesmi fog kisülni a projectből/valahogy a gyári lilaseggű telizöldre nem gerjedtem.....megkapta a 99 designt /
Nagyszerű alakul a dolog.
Hali, szerintem bátra megveheted.
Én az első ZX-el tényleg bejártam Európát (tanktáska és nyeregtáska teljesen megfelelő volt). Nem egyszer fordult elő, hogy napi 5-700 km-t mentünk.
A haverok tanácsára váltottam a túraendúró irányba. Vitathatatlanul kényelmesebb és praktikusabb, de hiányzik a 'hádzsi' feeling, amikor tényleg haladni akarsz.
Áldozatokkal is jár, lásd no utas a túrákon, az esti sörikék árával tankolsz többet és a gumiköltséged elég lenne egy ötcsillagos szállásra (amíg a többiek faházban vannak), de valamit valamiért. Az én esetemben jött a harmadik Zx12 és megy a háztól a Crosstourer.
Hali,
jövök én is.
Üdv,
D
Részemről amikor majd neked megfelel Bird. Na ketten már leszünk. Remélem más is csatlakozik majd.
Nekem mindegy. Csak ne legyen verseny azon a napon
Alakul!
Ez már a helyin......
Hát azért a festőt még megkéne várnom, hogy kész legyen, mert igen csak hiányos így a moci. Meg hát a 15 fok meleg se ártana, hogy legyen. Gondolom áprilisban megejthetnénk az elsőt.
Mikor legyen?
Szoktam felétek járni Még ebédre is beugrottam valahová
Gyerekek mikor lesz a tali?
...ott akarok akkor én is lenni!
De cíp lesz!