Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most nem vagyok otthon, még egy hónapig Pécsen dolgozom, amúgy is jelenleg még törött állapotban van a moci.
Hát igen jobban oda kell ezentúl figyelnem mit és hogyan írok le, mert a madarak még félre értelmezik. Elsőre nem értettem de aztán leesett.
Hungary, bocsánat...
Ha gondoljátok, csatlakozzatok faszbúkon a csoporthoz. Kawasaki ZX-12R Hungaty néven. Minden Kawának van csoportja, miért pont a legjobbnak nem volt eddig?
Király! Csak óvatosan, legyen minden ok a kezeddel!
Na a második mondatodon jót röhögtem
Na azért egy zöldet is kell oda tenni. Egy zöld ászt
Van egy 4. is csabán, de Ő 200 alatt nem közlekedik :D Idén még sokat gurulok vele. Elnézhetek feléd is még a héten. Úgyis szabin vagyok :D
Gyógyulgatok, már harmadik napja dolgozom bár még elég gyönge a jobb kezem, de a gázkart már tudnám húzni.
Na akkor már csak az enyém hiányzik a képről. Hármasban az igazi srácok.
Megvolt az első koccanás és egy pár perces gurulás is Gyulán.
Hali én is Gyulai vagyok.privátban írtam ütközhetnék ha ráérsz.
Gyógyulgassál,mert jövőre menni kell!
Gratula hozzá!
Benne vagyok. Addig még talán meg is szokom újra a soros motort, erős váltás ez a két egymást követő V után :)
Üdv. De frankó, hogy sikerült venned egyet. Tavasztól gurulhatunk együtt, hiszen Gyula Algyőtől a 12-el csak egy köpésre van. Addig én is elkészülök a helyreállítással.
Megjött a mikulás :D Beszálltam mostmár én is a 12-es klubba. 90 km-t mentünk eddig, de ez tartós kapcsolat lesz úgyérzem.
mekkora átmérőjű az a tárcsa ott fent elől?
Nem kimondottan zx12 klub de van egy kawasaki ninja klub hungary nevezetü csoport ;) Széles utat mindenkinek és használjátok ki a mai aránylag joidöt!
Apropo. Létezik valamilyen Magyar fb csoport ezzel a szériával kapcsolatban? Ott azért egyszerűbb kommunikálni. Én nem találtam.
Ha szerencsém van, vasárnap én is beszállok a klubba és lesz egy 12esem. Ha így lesz, 1 hétig szabira engedtek. Már 2 okból is drukkolok magamnak :D
Hali, megy valaki holnap motorozni ?
Hello, és a Yoshit az angoloktól rendeltem. 1 hét alatt érkezett meg, postával együtt volt 92 pénz.
Az előző sárkányon Muzzy rendszer volt, hangra ez is tudja a frankót.
Vityához hasonlóan a Yoshi jó választás ha csak dobot szeretnél. Itthon én Egrus-nál csináltattam dobot. Nekem bejött, valakinek viszont nem.
Viszont érdekes lehet 75 ezerért egy Micron rendszer is a Bátszi motornál kis sérüléssel. Én arra szavaznék!