Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem ezt szeretni fogod
csak tudnám, hogy akkor minek nektek motor
2 900
Na jó, ebbõl néhány kilométert Te raktál bele.
2281km
Nem szeretjük a meglepetéseket
Én jó ha 2000-et mentem idén. Letakarva a hideg garázsban pihen. Gokart jöhet természetesen
10500 az elfogóvadásszal
2000 körül a zöldsárkánnyal
a gokart of course , lehet meglepivel érkezem
Nekem csak 5000 a kései műszakinak és a hozzá nem értő szerelőnek hála hát sajna bejött a hideg és a garázsban pihen
valaki keresett zx7 váltókart. itt egy eladó.
Az meredeken fest!
Nekem 8000km lett volna több is csak az olajszivattyú lánc feszítő patron kiugrott és emiattt lánc elszakadt és kitört 2 rugó a kuplung hátuljából .
Kihalt a topic. Meséljetek, kinek mennyi méter jött össze a szezonban? Elpakolta már mindenki télire a gépet? Év végi gokartozásra ki vevő? Szokásos Hungarokarton.
10w-50, API SL, Jaso Ma2
Korszerű szabvány, nagyon nem nyúlhatsz vele mellé. Mi sokan MOL-t használunk itt a topicban, ugyanezt tudja, kevesebb pénzért.
Üdv.
Valakinek van valami Infója az alábbi Kawa olajról?
http://www.olajmezo.hu/ELF-VEN...
Szezonvégi ruházati és bukósisak akció a fehérvári Kawasakiban
10-60% közötti leárazás sisakokra, ruházatra, dec. 31-ig, vagy amíg a készlet tart!
/AGV, SHOX, GIVI, Berik, Spyke, stb/
Köszi az nem! De már megoldódott.
Szia!

Újban tudok segiteni!
Vágott sárvédő is érdekel?
Sziasztok! Valakinek nincs eladó zx7r hátsó sárvédője ami a rendszámot tartja és két gyári hátsó indexe!?
Kawasaki zx7 hengerfej eladó vagy zxr l1-2 750 -zx 900 B re cserélném
sajnos tovább kell keresgélned.Kardos Zoli Vecsésen ?
Elsőre lenne szükségem és egy váltókarra. Taposó nem fontos de ha egybe van kompletten remek lenne úgy is. Bocsi a részleteket kihagytam. :)
első vagy hátsó, taposó is, vagy csak a konzol? 7 végén megnézem a raktárat
Sziasztok! Hetesemhez keresek baloldali lábtartó konzolt (1997). Előre is köszönöm a segítséget. Jó motorozást mindenkinek a maradék jóidőben.
Mik elő nem kerülnek egy takarítás alkalmával ;)