Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó féktárcsák kicsit lejjebb?
Disznótrágya szaga volt és tele volt köpködve szotyihéjjal.
Nem néztük meg, mert egy nappal előtte leköszönt a generátorom, így a Zoli autójával mentünk gokartra, Őt meg nem akartam elrángatni a világ végére. Azóta el is vitték. Budaörsön van egy szebb, sedan, nem bőrös, de jobbnak tűnik, az ára is több. Lehet szombaton felugrok megnézni.
Nem is kérdeztem, milyen volt a s.tarjáni kombi?
Most majdnem mondtam valamit
szeva! 140 e ft.
Csak érdeklődés képen kérdezem hogy mennyiért adnád a blokkot?
Csak érdeklődés képen kérdezem hogy mennyiért adnád a blokkot?
víz és olaj hűtő! (nem enged 3képet felrakni!)
Sziasztok!
zxr 750-ből a maradék három alkatrész eladó!
Nincs semmi baj, lehet valakinek kell.
A férfiasságom jobban kell mint a pénz
Jajjj, akkor megnyugodtam.
Na, nem rontom tovább a bizniszedet.
Nem veszem kötekedésnek.
Én soha nem szereltem még fel amikor vettem a motort adták vele (pont amiatt amit te is írtál, pedig szoktam vinni utast).
De kidobni nem akartam ezért írtam ide ha van valakinek van indítatása rá akkkor vigye.
Nem félted a ....... őőőő ....... mindenedet, amikor egy ilyen van rögzítve a tankra?
Nincs az az utas, akiért bevállalnék egy ilyen "eszközt"! (nem kötekedni akarok, de tényleg érdekel, hogy miért szerel fel bárki ilyet a motorjára? ) Bocs.
Van fölösleges tankra fogatható utaskapaszkodóm ha érdekel valakit.
Nem bírtam tökétesen lefényképezni de ha kell akkor teszek fel róla úgy is hogy fönt van a motoron.
Köszönöm a segítséget!Ezeket az értékek teljesen hideg motornál mértem.Az lenne a kérdésem hogy akkor ez így jónak tűnik?Szeretném a mocit teljesen rendberakni, csak nem tudom,hogy a szerelő nem ejt-e át.
Ez egy nagyon jó ár, még akkor is ha a sebességmérő mérföldes.
Szia, kicsit soványka. A Haynes könyv szerint egy M-esnek 9,99 - 15,15 bar között kell lenni, természetesen üzem meleg motoron mérve.
Hali!

Dobsz emailben egy árat? A két gumi mindenképp érdekel, de szerintem a többi is elfér :)
ZXR 750 L: 961-1471 kPa ; 9,8-15 Bar ,290 ford/perc -nél
A sűrítési végnyomás nem ugyan az mint a sűrítési viszony!
Kicsit kevésnek tűnik.Az attól függ hogyan mérte! Hidegen vagy melegen.
Azért egy nyomásveszteséget nem ártana nézni. Ott rögtön kiderül mi a ludas.Szelepek vagy a dugó gyűrű.
Köszike!De sajnos én nem tudom hogy akkor ez a 8-8,8-bar ez jó vagy rossz.A szerelő azt mondja jó.
ZX7R-nél 11.5 illetve egyes piacra 10.8 a gyári érték
Sziasztok srácok!Most rakták rendbe a zxr750-em blokkját!Olyan kérdésem lenne mennyi sűrítési végnyomás elegendő a normális működéshez?Mert nekem 1henger 8,1 2henger8,2 3henger8,1 4henger8,8-bar Ez nekem kevésnek tűnik!