Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szombaton meg volt a jókedv faktor
ZX7R, ZX10R majd zárásként ZX12R
bár csak a garázssoron, de akkor is
Attól több függ ki ül rajta
Na idefigyejjé!
Volt egy haveromnak 750SP-je, szelepes lett, ami nem tragédia, az enyémben is volt már szívószelepsor-csere, ellenben a Hangvilla 20 szelepes, és pont szívóból van 3/henger . Kicsit költségesebb volt a szervíz.
Ne aggódj, nem tudja azt, amit a hetes.
Hát igem csak azért érdekel mert egy gyerek itt a környéken most vett egy olyat és kiváncsi vagyok mit tud
nem tök mindegy, nem Kawasaki , és az az újkori teljesítménye volt, szal jó ha most ledja a 110-et
Király
Am most akkor a yzf750 116 lóerő vagy 125 mert itt pll 116ot ír máshol meg 125öt.Ja és a táblázatba meg 117et.
Galériáim között megtalálod.
Van egy bontatlan ugyanilyen kulcstartòm, ha valakit èrdekel 1200ft az ára.
Egyszer vettem csak újat. Bt016 ,az elsőn alig tobb ,mint 4mm volt!
8mm-es 211-212? Abból kérnék egy tucatot
Jó lesz az 5,5-nek is Legalábbis középen, a szélein gyárilag is kisebb, ott csak kb.4mm van a d211-en. A 212-es pár tizeddel mélyebb.

Piroska karbija kitisztítva, bár beindítani nem tudtam, mert akku hiány volt, amióta van akku, azóta meg szar az idő
de ha lesz ott a helyünk
Ha lesz februárban Ice Bike, nevezünk?
Ammen!
középen kb 8 mm, a felszínétől a groove aljáig
a kopásjelző az eu szabvány 1,6 mm, azaz kb 6-6,5 mm az, ami a hasznos profilmélység
én 24-én délután végzek, utána bármikor ok
Egy új dunlop d211,d212 nek mennyi a gumi mélysége középen és szélen kb?
Am az ehez hasonló cikkek érdekelnének.Nincs meg a folytatás....
Nekünk nem szükséges 3 héttel elõre tudni az idõpontot, szóval részünkrõl oké, ha 19. után tisztázzuk, hogy mikor is megyünk. Viszont ha megvan a beosztásod, akkor amint lehetséges írj, hogy még legyen idõnk megbeszélni a részleteket.
Ellenvetés?
Egy évvel ezelőtt még VTR1000SP-m volt, és eszem tizedik agaban sem fordult meg, hogy valaha más lesz. De máshogy alakult, és ez nem sìrás-rívás. Mindig is tetszett a 7-es formája. Dehogy haragszom!
Hello!

Emlékszem, beleégett a fòrumos neved a fejembe.
Igen, 7-est épìtek pályára, utcán már félek...
19-én kapom meg az ügyeleti beosztást
Az a te peched, hogy kb 1 évvel később futottunk össze. Tavaly még árultam egy ilyen szetett: http://www.ebay.com/itm/ZX7R-R... Aztán meguntam a gyári idommal való macerát és megcsináltam utcaira magamnak.
Amúgy itt nem divat a harag