Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hogyne értenénk
Szép munka!
Csak el ne szálljon :-)
Aki tudja az érti. Aki meg nem ....
magában a szivattyún van egy relé, és az ülés vagy a faridom alatt, piros csatlakozó.
Szevasztok. Búék mindenkinek!
Egy kis segítség kellene. Hol van az üzemanyag szivattyú reléje? Reménykedem hogy csak az szart be .
Köszi
Hello! Ok, koszonom! ...akkor szetszedem.
hali ! általában télen szokott előfordulni hogy az illesztések a nagy hidegben még jobban kisebbek lesznek, ilyenkor a kopott szabadon futók az elsők amik jelzik a hideg beálltát.
Vajon mennyi "marad" meg benne? Vagy mindenkepp szedjem szet?
ha meg akarod tartani akkor mindenképp, elég jól szét kell szedni érte, a generátor háta mögött a blokkban van a szabadonfutó. ha el akarod adni akkor várd meg a melegebb időt akkor talán nem fog elfutni indításkor. amint írtad elég rövid időn belül jelentkezett, az is megeshet, bár nagyon ritka hogy eltört a szabadonfutó, pl gpz 900 r betegsége is volt. most télen, vagy jövőre, ha akarod használni, ha csak néha használod akkor felesleges.
Hello!
A szabadonfutom el-elengedi az inditozast. Azert meg be lehet inditani, de a tel lenne megfelelo idopont a blokk szetdontesehez.
Eleg rovid idon belul jelentkezett a hiba. Van valakinek tapasztalat.? Vajon mennyi "marad" meg benne? Vagy mindenkepp szedjem szet?
Sziasztok! Akkor holnap!
Tali 16.00 - Silverkart (Cím: Budapest, 10 kerulet, Kozma utca 3.)
Utána vacsi, italozás, beszélgetés. Guronak megvan Tom száma, Bird, elküldöm privátban az enyémet, szükség esetére.
Ott tali, puszcsi.
Szerintem megoldom/juk
Persze!
Bocsánat elírtam a dátumot. 12.28 (péntek) lenne a helyes. Az is játszik? Bozsó, Petike, Tamáska, meg mi ketten tuti megyünk.

Bird, Neked is jó a 28?
Én is szívesen megyek és ha tud Kata is jönne.
Mennem kell az új dörrentőért :-)
Gokártba nem ülök, nem szeretném a januári műtétemet kockáztatni
Csak kibicnek, de megyek
Sziasztok!
Idén is gokartozunk a hagyományokhoz híven, két ünnep között? Nekünk csak 12.27 jó. Volna rá igény? Ki jön?
A masodik idomjai / tankja / kipufogoja az en ex-motoromrol szarmaznak, amit 2007-8-korul eladtam egy soproni sracnak, akinel majd 10 evig megvolt,, de meghalt a blokkja 1-2 eve, akkor valaki megvette alkatresznek es feloltoztette belole a motorjat szerintem...
üdv ! az első motornak a meghajtó lánca a végét járja, teljesen kint van a lánc feszítő. a gyári irányjelzők helyett lándzsa indexek vannak fent , de ahogy látom a kis betét lap bent van a gyári gumi helyén, a kuplung kar abnormálisan előre felé görbül , szerintem az egy baleset eseményét hordozza magával, talán még a rendszám vihar vert rajta, vagy felhatható kivitel. plusz nekem úgy tűnik hogy egy oldalt van emelő szem a másikon nincs. az is érdekes hogy a zx7r sportos futóművének csavarjai is jól be vannak tekerve aminek rugóútja extrém rövid.
a másik motor képei nem elemezhetők annyira, de a fék kar hegye/gömbje mintha világítana, a festés fénye erősebb, a fehér felnik feldobják a két felnit, rendszám azon is felhajtva, alap hogy rád fognak szállni a helyi erők. gyújtás kapcsoló kopottabb.
Nahat, pontosan az ilyet melysegu valaszert irtam. Magamtol biztosan nem vettem volna eszre az aprosagokat.Koszonom! Amit linkel-tel az tenyleg nagyon szep.
Szia!
Nekem az első kicsit elhanyagoltnak tűnik. De lehet, hogy csak a képek minősége rossz és valójában semmi baj vele. Van rajta egy sport dob, és nem gyári az index. Hátsó lengővillán mintha sérülések lennének mind a két oldalon. Hááát nekem az a hátsó ülés nem jön be, sokkal szebbeket és szín azonosokat lehet venni.
A másodikkal meg pont az a bajom, hogy túl fényes A fejidom elvileg 2001-es rajta, a fejidomtartó konzolnál nem gyáriak a csavarok, nem gyári a plexi és a kormánymarkolat. Fehér felnivel nem gyártották és a hátsó lengővilla polírozását is megnézném. Fém fékcső, talán pályamotor volt?
Tudom más pénzével könnyebb gazdálkodni, de én inkább ezt venném meg.
https://www.kepesmotor.hu/kawa...
Első blikkre ennyi.
Sok sikert!
Sziasztok!
ZX-7R-t vennek. Ezek a kiszemeltek:
https://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/zx-7r_ninja/kawasaki_zx-7r_ninja-13566960
https://www.kepesmotor.hu/kawasaki-sportmotor/p1977427?st=zx

Esetleg van valami infotok a gepekkel kapcsolatban, vagy valami ami nem kerek kep alapjan?

Koszonom!
Khmmm... mi a megfejtése a képnek?
Hello!
Koszonom a segito hozzaszolasokat
Diodak es a rele is rendben a junction boxban.
Zajlik a kuzdelem...
Van meg nehany otlet...
nekem volt olyan hogy össze égett a trafókhoz menő kábelköteg,.