Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1. jó reggelit.
Mivel a képesmotor nem enged több hirdetést egy topikon belül, így ide is felrakom a képeket.
email címem: darago.pisti@gmail.com
Vagy telefonon azonnal: 70/6503040
Szia! Küldöm a képeket mailben.
Szia!
Küldenél nekem ezekről pár képet árakkal az email címemre légyszi (c6h92v@gmail.com):
Kawasaki gyári széldzseki, protektorok nélküli "M" méret
Kawasaki gyári zöld színű kapucnis pulcsi "M" méret
Kawasaki gyári zöld színű kemény fedeles hátizsák
2. lehet Erikát ezzel fogtam meg
haverom szerintem az első próbálkozásodat írtad körül.
Kékvérkém Erről a kupacról az az idióta haverom jutott eszembe aki a diszkóban mindíg furcsa módon ismerkedett lányokkal. A gyerek alapjáraton süttürüttü volt amolyan igazi humor herold
Szóbaelegyed a csajjal asztán szóbakerül ki mit dolgozik:
Csaj: - és te mivel foglalkozol?
haver: - áruterítő vagyok!
csaj: - és mit terítsz?
haver: - GANÉT!
Mindig is ilyen árak voltak. :)
Úgy látom a red baron-nál eléggé eldurrantak az árak...
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-9r_ninja_garanciaval-10953687
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-9r_ninja_garanciaval-10953081
Sziasztok!
Rég írtam a fórumba, de nem vagyok nagy közösségi arc.
Lényeg, hogy elkelt a szép zxp-rem, és garázsvásárt tartok.
Konkrétan, van egy-két olyan ruhám, ruházatom, ami a kawasaki vonalhoz, vagy a zx9 vonalhoz köt, így megválnék tőle.
Sorolom, képeket érdeklődés után nagyon szívesen küldök.
Berik 52-es zöld-fekete-fehér moto gp ruha.
Stylmartin 43-44 es zöld színű GP Sonic csizma
Hein Gericke puha, zöld-fehér-fekete motoros kesztű kb "L" méret
Kawasaki gyári széldzseki, protektorok nélküli "M" méret
Kawasaki gyári zöld színű kapucnis pulcsi "M" méret
Kawasaki gyári zöld színű kemény fedeles hátizsák
Kawasaki gyári utcai kék színű kabát "M/L" méret
A ruhák, (bőrruha is) frissen tisztított, tisztítóból hozott megkímeltek.
Széles utat és sok napsütést mindenkinek
ez a lime zöld !
Sok sikert hozzá. Én ezt az utat már egyszer megjártam. A zöldét lehet egyedül kideríteni, annak van valami kódja, a többi esélytelen, mert nincs megadva kód gyárilag. Elmész és kikeverik neked minta alapján.
1.jó reggelt.
Sziasztok! tud valaki segíteni hogy találok meg Kawasaki szín kódokat, előre is köszönöm.
Na akkor 1. hú de elfoglalt mindenki.
a vegyészkedéshez nem értek, csak próbálom szórakoztatni a nagyérdeműt ! azt hogy egy műanyag hegesztő 2 ezres és 10 perc alatt feltesz egy fület, nos már voltam műanyag hegesztőnél, és láttam hogy miként hegeszti meg a zx9 fejidomot. kb 2 perc hegesztés után kb 5 percig hűlt a hegesztett idom mert olyan mértékig felmelegedett hogy nem lehetett tovább bánni az anyaggal, a fejidom javítása órákba tellett, főleg hogy ez már az új éra fejidomja, amiben alig van anyag, a füleket pedig semmi nem tartja. a mai energia árakkal és a nem közfogis bérekkel lehet hogy letesznek egy fület 2 e-ért, de nekem többnek rémlett ha kiosztottam törésekre fülekre. de mindegy a lényeg hogy szórakozzatok.
Nagy tisztelettel a vegyészeknek de ez borzalmas kókányolás. Ennél bonyeszosabban már nem is lehetne. Ismerjük a cuccot, ill. cuccokat, azontúl hogy brutál mérgező még sz.rt sem érnek, ha azonnal nem is törik le (fül) vagy szét (az a repedés) akkor majd késöbb használatban, miután 30 ért lefújták az idomot. :D Ráadásul a fül melletti féltenyérnyi anyaghiány mellett elegánsan elsiklottunk de már fényezünk is. Egy olyan fület pótolni 2 ezres és 10 perc meló egy műanyaghegesztőnél (legalábbis nálunk) és az atomstabil és a pontos szöget, (egy fülnél lényeges) be nem lövi az ember ezzel a bezsaluzós-ragasztós izével.
Ráadásul ezek az oldószeres ragasztók hazavágják a műanyagokat, szétrepedezik, elöregszik, törékeny és sprőd lesz, sokszor már hegeszteni sem lehet utána.
Én mindenkit óvok tőle de a sajátjával...
2
Én még egerben sem voltam veletek nekem ez is változás
a többi jár már vagy 8 éve engem 4 éve hívtak meg előszőr 2-re nem tudtam menni a 3ik elmaradt mentük helyette lengyuszhoz majd talán most...