Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látom, hogy mixinek irtad, 8 éve vagyok fent a legalapabb dolgokat ismerem azért itt, mégha nem is vagyok egy informatikus guru
Én meg válaszoltam amit már múltkor is válaszoltam és akkor is igazam volt meg most is Ezen nincs mit vitázni Semmire nem tucc jönni, mert a munka hőse vagy Nélküled már nem folyik a benya a mol kutakon Remélem azért jól megfizetik azt, hogy korlátozzák a személyes szabadságodat tőlünk
Mixi-nek írtam,,talán ő megérti,,meg nincs kedvem vitázni,és magyarázkodni ezen.
1.heló haló mindenki.
Engem meg se próbálsz híni? Én egész biztosan lehet mert még nem tudom
Na mit mondtam baszki
Ugye megmondtam előre
Bocs,kihagyom mert mint "köztudott" én sose megyek a melom miatt egyik buliba se.Na szóval,tényleg nem megy mert év vége,,szabi semmi,, Karácsony,szilveszter meló.Meg itt lesz a leányzóm az ünnepekbe.De köszi hogy legalább megkérdezted....
December egér?
Urak, bukogomba elkelt!
Széled utat!
méé kerestél??
Jó napot mindenkinek.
már van is jogerős ítéletem gyorsítottba
Sziaztok regiek es ujak!
Hejj! te bunozo Pipi:)
1.Na ennek örülök tanult barátom.
2. nem én még itten vok.
1. Látom már mindenki elhagyta az országot.
Hello Urak! 2002-2003-as 9-eshez bukógomba eladó! Ár 9e ft. Ha vkit érdekel irjon. Üdv! Ákos
2.
Ilyen is rég volt, mármint hogy soroztaban jönnek a sikerek egymást követő években. A kawa jól öszelapátolta ezt a gépet. Persze kérdés, hogy mi lenne, ha több gyári támogatást élvező csapat lenne, nyilván nehezebb dolguk lenne, de ez igazából semmit sem von le a bajnoki cím értékéből.
Tulajdonosok*