Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://youtu.be/5FgxD8VHJb8

nos, a típus nem szar csak a jó nem ilyen
1.jó reggelt
4 Hónap állás után !
http://youtu.be/SvQUhsV783g;feature=youtu.be
videót miért nem enged ?,
! Hónap állás után .
puzzle-zel szeki
szerintem csak leírja a tapasztalatait
Figyeljmár Szeki nem lehet hogy veled van a baj vagy csak mindig a szart fogod ki mert amióta ismerlek te mindig mindent fikázol,ha nem a tied volt a jármű akkor a ismerősé,baráté,szomszédé,stb vagy csak simán egy megkeseredett szegény Magyar melós. Csak meg ne sértődj.
a mostani vw -teeeee, csak divat , meg pöffeszkedés, közel sincs a jóhoz. pedig azt terjesztették a szájukkal hogy .................... sztán valójában ipari hulladék ez is. egy kotlófészek, csak a magyar túlmisztifikálta, ennyi. azt ugyanis nem látják hogy mennyit köll baxtatni mire elindul, a kis szemüveges meg nevet a borosta alatt, ezt is jól meg ....... szeki.
nos , te kis hemüveges az állapot nem végleges lakóhely szerint, csak nem úgy megy nálam hogy veszek egy újat bele ülök és huss ! de lesz ez még másképp ! no onnantól tehetitek a határjárást bárhová mert csak beülök és ott vok. jó motorom már van , szar robogóm is már csak át kell húzzak innen. igazad van tényleg szar helyen lakom itt nincs meló, kecsón a cimbora le akart telepíteni egy kompresszort , hívják a karban tartót hogy áramot ide izibe, mire mondja a csákó hogy ő asztalos szakmájú nettó 250 e ért. és az ide nekem csak 300.
nem szar a huhuki csak a jó nem ilyen
ha odáig elmegyek hozok egy másik verdát , nem hat ökrös szekeret nem traktort
mivel evvel a bajerishe motorverke fóvé szarral kezd tele lenni a hócipő !
had ne kezdjem a huhuki szintjére - kb 0- emelni a fóvé márkát is, igen amiből pipi már kigyógyult , csak nekem a gyógyuláshoz pénz is köll. sok pénz hogy vegyek egy értelmes toyót !
csak onnan messze a határ
dehát van még időnk eldönteni
nálam nem zárja ki egyik a másikat
Jól hangzik és jól is látszik, nézd meg személyesen.
Jó reggelt Nincs kőbe vésve semmi, ez még csak a tervezési fázis.
Azért gondoltunk erre, mert itt lehet sátorozni is, faházban aludni is, horgászni is. Itt talán jobban elviselhető a részeg, hangoskodó, motorozó banda...
Az ár itt sem rossz, faház: 12.500/éj/4 fő, sátorhely 800 Ft.
Mért a mostani nem bírja ki az utat?
Jónak hangzik.
1. jó reggelt.
penészes kenyér
a kis családot ne hozd józan pipivel nem buli a buli végh leventeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Ja dzsimikém, pontos dzípíesz, mérnöki karó, kalapács kell
Ezek a balfaszok itt is szar helyre rakták ki a határkövet.
Én nem tudom ezek milyen földmérők Na 6 év alatt majd csak kijelőljük a határainkat Mindegyik meg akar rövidíteni bennünket