Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudom Rá is baxtam vasárnapi gyereknapozás után mondom az asszonynak szaladjunk be a teszkóba fáklyaolajé mer tegnap a dzsiminé maradt.
11500 ft-ot költöttem, semirre való szarokra, ebből a fáklyaolaj 830 péz vót
Manapság ez se divat..
more itt voltál az "utcánkban" oszt nem is szóltál.
1.jó délutánt.
Bazz pipi itt maradt a fáklyaolaj, mán majdnem megittuk. Mondjuk ami a kocsidba kifolyt belőle azzal evagy egész nyáron!
Nyühögnek,,nyafognak,,"nem is látta,de már alkudozik",,húú de messze laksz",,akkor minek hívsz b+?? azt hiszed majd féláron megkapod??
Az a helyzet hogy a piac szereplői között, már mint az eladó és vevő kapcsolata ár szerint mindíg ellentétes. Mi Magyarok meg aztán szeretnénk szarért hugyért jo állapotút venni. A becsület már nem divat, tehát jó óvatosnak lenni. Van néhány ahol azért az üzletelés normál keretek között alkuval de nem pofátlankodással de megtörténik. No ez a ritka. Álltalába köködls lesz belőle. Főleg amilyen jó állapotú leért szarokat árulnak. Me ugye költeni már nem szeretnek rájuk a csöves kukoricák.
hu b+... és még ő beszél "hülye kérdésekről??? "...
Na akko a másik példa :Tegnap elvitték a kis Hondát.320-ért hirdettem.Kiscsávó /23 éves/ eljött family-val együtt.megnézték,,átnyálazták,mondjuk nem hülyék hozzá mert minden olyasmit megnéztek amit egy motorvásárlásnál meg kell nézni.Megjegyzem volt már "motorja"/ZZR 600/ Beindítottam/pöcc-röff indul/ .Bemelegedett,,,,na akko elvinné kipróbálni.Hááátt mondom,,okéé,,de a 320-at és valami okmányt itt hagyod a garázsba.Jó rendbe... Mondtam ne mennyen messzire mert már én is vagy 50 km-t mentem tartalékon vele.Elvitte,10 perc után telozik a faternak ,benya kifogyott ,,fater irány utána .Vitt benyát bele.Én addig rágtam a körmöm hogy be tudja indítani,,le ne merítse az akksit.Aztán 20-25 perc mulva megjelentek hál istennek.Szóval tetszett neki,,,Na akko mennyi? Mondom hát 320 Aszonnya 280.. Na akkor mondom marad,,nem kenyérre kell a pénz./elmotorozgatok én vele eztán is/ ..300 alatt nem adom,,,,bolintás,,kézfogás,,,adás-vételi írás. utolsó fotó róla,,,és elbúcsúztunk..
Akkor leírom, hogy mi történt. Szombaton kipróbáltam a gépet, "próbakörben" elvittem neki a motort Szentendréről Budapestre a lakásához, hogy másnap, amikor átveszem ne kelljen Szentendrére kimenni. Szóban megállapodtunk a vételárban (590e Ft, nem is ér többet). Akartam adni előleget, de nem fogadta el, azt mondta megbízik bennünk. Ma reggel menünk volna érte a megbeszélt időpontra, de már csak 790e-ért adta volna oda, mert közben jelentkezett egy másik vevő a Képes Motorról. Utána pedig kitalálta, hogy licitálunk a motorra. Úgyhogy gyorsan visszafordultunk. Nagyon nem korrekt ember az ilyen. Ha ilyen "rendes" volt, akkor vajon mit titkolhatott még el a motor állapotáról?
üzletrontásért be ne pereljen
hali!
ezt a lepukkant romhalmazt nem ajánlom senkinek megvételre, ráadásul a gazdája is beszél össze vissza. nem t valami fair gyerek!
karbantartás teljes hiánya, csak hajtsuk, aztán , ha szétmegy adjuk el valami hülyének

CSAK ÓVATOSAN!
Szeki nekem is van egy nagy fehér volvóm és én sem mindíg birok vele közlekdeni
Mondjuk ahol én akadok el vele ott a sort nem tudom megállítani
Fos szar ne vegyèl ilyet inkàbb....viccet fèlre tève szerintem ezzel a tìpussal nem igazàn lehet mellè nyùlni.Nekem csak y osom volt,de aprò hibàktòl eltekintve 5 èvig nem volt vele baj,ès a mostani tulajnàl sincs semmi gondd vele.
Sziasztok!Zx-9R-ben gondolkodom nagyon megköszöném ha mondanátok róla előnyöket hátrányokat!Tetszenek aztán ahogy a pénztárcám engedi beruháznék egy ilyen vasra!
nézd mindenki csupasz és endúró vagy csapper motort keres vesz. nem rég volt nálam olyan aki egy 350 -ért vett 9-est pátyolgatott, mire feláll a motor és rendszáma lesz akkor kb ott lesz mint ha megvenné a tied. 350 + alkatrész+ 167e ft forgalomba helyezés+ festés. mindenki aki sportot keres az olcsót keres, a tied nem nagyon fog gazdát találni. ami igaz hogy ezeken a konkrétan szar utakon ennyi trafi és ődelgő 60-70 -el tempózó autó mellett + a sok hétvégi barom +nyanya + nyugger igazi életveszély közlekedni. ma láttam egy igazán nagy volvót egy nyanyával a volán mögött, egy útkereszteződésben úgy gondolta hogy vissza fordúl onnan ahonnan jött, de mivel nagy vóvó-ja volt így nem tudott megfordulni egy ívben, felment a magas útpadkára és végig rodeózott fél oldalával a betonon fél oldalával a magas padkán, forgalom meg állt arra az időre és csak nézték mit művel a barom a hófehér vóvó-val. tehát akinek van pénze az nem jelenti azt hogy tud a megvásárolt járművel közlekedni ! ezektől kell igazán parázni a kétkerekűeknek !
blokk ára?
akciòzok......csak ezen a hétvégén 590!!hülye kérdésekkel kíméljetek, azt hiszem ez már nem hogy korrekt ár hanem a hülyének is megéri....... 06305050942
Zx9r 96 bontás szinte majdnem minden van
De az enyém volt.
https://auto.jofogas.hu/budapest/Kawasaki_Z_1000_Kituno_allapot_66494810.htm véletlen nem a te rendszered?
Iránytetú
Te meg hazataláltál te iránytű
Nem jöttél hiába hívtalak
Pedig poroszlótól nánáig sem rosszabb az út mint a mátrában (persze kifogásnak jó)
Na nézd miről maradtál le: