Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vegyen gsx-r 1000-et az kettesben ment 210-et. Az már csak elég mindenre.
csak kímélni próbálom az életét
Kukactengejly, léptetővilla.
gondolom ilyen válaszra vártál !
3-ba símán 200 felett megy minek a többi sebesség?
valaki hozzáértő! 9r 4-5-6 ot nem veszi be vagy csak nagyon nehezen! A körmök jók a fogaskerekeken valakinek ötlet?
1. na mi van ?azzal a nem működő 4dik hengerrel?
A medvét egyébként is mi esszük
Nekem van idomárom
mennél üzemlátogatásra mi
2. esetleg a csikisörgyár környéke?
Pipikém te olyan rendes ember vagy, hogy a medvék a kezedből fognak enni, meg a lábadból, meg a nyakadból, stb....
Csá!
Jimikém szerintem a 06 hó 21,22,23,24 (csüt,pént, szomb, vas) jó lenne.
Ha már elmegyünk olyan messzire medvét etetni, jó lenne legalább egy 3 éjszakát ott tölteni
No, mint nagybecsű fórumtársunk (pipifax). A mai napon telefonos beszélgetésünk alkalmával közölte, hogy a hagyományos tiszakécskei
fórumos találkozó, és buli, más helyszínen kerül megrendezésre.
Az időpont változatlan, nyár eleje, (pontosítás később). Helyszín, Erdély ország valamely kis falucskája, amely elviseli a nyugalommegzavarásával járó ottlétünket. Akikre számíthatunk, hogy jelenlétükkel emelik a buli színvonalát jelezzenek.
A szállást előre foglaljuk, ezért kellene tudni kb. hány fővel számoljunk.
Pipifax mindjárt megírja az esetleges fix időpontot. (ha haza ért)
Programok, helyszínek, a többség akaratán múlnak. Én meg majd eldöntöm, hogy mi lesz!
Addig még van másfél hónap, úgy hogy agyaljatok.
1. Ki korán kel, keveset alszik.
Be kéne látni hogy nem 40,000km van ezekben a motorokban hanem 100,000 fölött. Örülj hogy eddig is elment.
a hülyeségért te sem mégy a szomszédba
szerintem az egy tartalék henger lesz,ha nincs rá szűkség akkor nem dolgozik de majd nézd meg verseny tempónál.
Ez engem is érdekel. Majd csak most méretem meg, de már izgulok
Sziasztok! Elvittem a gépet (2001) a szokásos szervízre majd kompresszió mérésen a következő jött: 3hengerben 13-14bár 1ben pedig alig 5! Nem csörög nem eszi az olajat, hengerfejet lekapják. Valakinek már volt hasonló? Szelep baja lehet illetve ha igen fel lehet e újítani őket?
1. .a mai napra ajánlott az eső gumi a tisztelt versenyzőknek.