Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szeva ! bizonyos alkatrészek igen, de a többség nem kompatibilis.
amit írtál : idomok -- semmilyen idom nem egyezik még az első sárvédő sem. fejidom jobb bal oldalidom nem, plexi nem, lábtartó konzolok igen, gyári kipufogó dob nem.
de ha konkrétabb lenne a kérdés....... 😎
Áhh fenébe :(
De amúgy ezek közül semmi se?
nem
Sziasztok,
Egy olyan kérdésem lenne, hogy pl. egy adott évjáratú (98-as) ZX9-es alkatrészek mennyire kompatibilisek a ZX6-ossal?
Pl. idomok (fejidom , jobb-bal oldal idom),plexi, lábtartó konzolok, gyári kipufogó dob.
nem híttá pedig én híttalak 2 telódon is(kezeit széttáró)
ez nem gyári szín...
ok!
holnap faszikám.
szekikém hivjál
akkor tárgytalan. a színt színkód alapján lehet keverni vagy viszel egy idomot. vagy kevernek próba színt kb 2dl, kifújod választasz, ennyi. ezen mit kell matekolni ? rendes festék bolt tart motoros szín-kód-kártyát.
Milyen szettre gondolsz? Az idomok már megvannak, csak a festés van hátra. A korábban mellékelt szint keresem
szeva kis csávó ? hogy smint, főhívhatlak ? lehet mercis meló lesz kecskömétön. ez az értesítés bekapcsolás ....... ki voolt az az agyhalott ?
komplett szettem van hozzá.
Köszi addig is
Pesten 22.-ik kerületben a suzuki mellett megoldja a srác. ettől nehezebbel is boldogult már. Nagytétényiből nyílik a campona után.
Köszi szépen.már két helyen kérdeztem, nem tudták megoldani. ;)
Autófesték boltban kikeverik.
Köszönöm a válaszokat, az idom kérdés megoldódott. Azt szeretném megkérdezni, hogy az alábbi képen látható szín beszerzésében tud-e valaki segíteni? Válaszokat előre is köszönöm!
c-től(kezeit széttáró)
c.től
Sziasztok tagok!
99-es zx9r-hez keresek jó állapotú, oldalidomokat és fejidomot. Ha van valakinek, kérem jelezze. Nagyon szépen köszönöm!
Egyébként ezek a huszon pár némelyik közel a 30-hoz éves motorok kis tákolással és karbantartással még mindig motorok. Gyártottak néhány örök darab típust a 9-es az egyik.
Már tíz éve is 80,000km volt ezekbe, nem lett kevesebb azóta sem. Még a rendőr is visszatekerte az enyémen az órát (bordó c) amikor eladta.
mer gondolom ki van az egész lelke