Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

persze mindig ugy lövöm be csak felpattanok azt go
sisak nélkül mész 180-al h iyen a hajad?
Ha jol körülénézel lehet találni jo állapotút csak van aki szinte aranyat kér érte mondjuk én a másodikat amit néztem azt meg is vettük igaz belpiacos folytott verzio (10 500-nál tilt) de legalább nem pörög szét meg egyenlőre elég nekem a 180
Nekem is egy zxr400-ra fáj a fogam csak előbb el kellene adnom az rs-em. Ha valakit érdekel az jelezze nyugodtan.
Hali nekem is zxr-em van végre léett ilyen topik már kezdtem unni hogy csak 250-es van
szia! mit akarsz rajta javíttatni?
sziasztok!

Nekem is zxr 400 am van, és versenyzk is vele.
teljesen jó motor, csak oda kell rá figyelni.
akinek van ajánlom sürgősen própálja ki a versenypályát, nem fog csalódni.
Csak tegyen fel viszonylag jó gumit+állítsa vagy állíttassa be ja futóművet.
itt egy számomra élvezhető jó kis pálya videó KAWASAKI sztem nagyon ott van 400ban
Volt szerencsém min. 6 ilyen tipusú versenymotorhoz, s könnyedén ott lehet hagyni vele egy 6 kilóst pályán. Sajnálom, hogy nem gyártják már, sztem az egyik legjobb motor
rozsdás sztem menj el ! itt nem kell az osztás ha bajod van akkor a személyesen mond ne mit az óvodások .... értelmi szint ? elgondolkodtatt hogy aki nem tud semmit mondani mit keres itt
ha bajod van ide írj nekem nem offolunk fiftyspeed@citromail.hu
Márkaszervizekeben 5000 körűl van a rezsióradíj.
Hello mindenki!

Ki tudja nekem megondani hogy mennyi az óradíj egy kawa szervízbe?
elöre is köszönöm.
neked mi a fasznak kell rákötnöd olyanra aki nem is szólt hozzád?
Na fasza,itt is kezdődik egymás osztása
Toled elfogadom a szanalmas jelzot, ugyse vagyunk egy ertelmi szinvonalon.Az adatlap meg annyit er, mint a tyukeszu eleted kisgyerek.
tudtam, de nem társalgók olyan személyel aki a gép mögött ül és egy rohadt adatlapot nem tud kitölteni mert az olyan ember szánalmas .......
Es az teged hol erdekel? Hallottad mi? hulyegyerek.
csak hogy tud a legjobb 400as 4t verseny motor a KAWASAKI
( Dadisnak is zxrje van )
nyisd ki a szemed
van azért jópár még,árulgatják is őket,versenyeznek is velük..
nagyon sok embernek van zxr400 csak sajna sokan a 250es topicban vannak majd ha otthon leszek d.u.-án akkor rakok fel zxr400 képeket + vidiket
hál istennek...azért nem látni őket,mert hullanak szét azok a szarok
Így van!
Pedig az RVF 400 mellett a legkomolyabb 4kilós
Kinek van ilyen mocija?
Nem nagyon látni már....
Topik Kawasaki ZXR 400 tulajdonosoknak.