Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2002-től 636ccm.
Csá!
Srácok nem tudnátok nekem megmondani, hogy a 2001-es zx6r már 636ccm-es vagy nem?
Akinek ZXR 400-a van az írjon vagy vegyen fel msn-re PLS!Kösszi:)
igen,94es rendszámos müszakis fekete mondtam hivjál fel vagy irjál.
hát mondjuk igazad lehet... ;)
Ok, kösz a segítséget, bár ha bankot robbantok, akkor véglegesen megoldódik a kérdés... :P
a forma engem nem érdekel, a lényeg, h lépjen a motor, meg lehessen vele jókat kanyarodni... ;) A régin is elég jónak tünnek a futóműcuccok, csak nem lehet olyan vészes, nem?
Van eladó kawád?
keress meg:
gilera@vipmail.hu
06705540998
Holnap bécsben vagyok késő délután tudok irni,üdv
Hellosztok
valakinek nincs eladó zxr 400as a?mert ha igen és jó állapotban van érdekelne 500e ig !
Ne vegyél régit!
Sok baj van velük! Nembeszélve hogy nehezen találsz hozzá alkatrészeket.
hallod,a hozzáállásodból is tisztán látszik,meg lejön,hogy neked régi kell mert te sporolni akarsz,akkor meg minek a kérdés?azért éri meg az újabb fajta mert a forma időtállóbb,könnyebb a motor,újabb generációs a blokk,és az is lehetséges hogy te ebből semmit nemfogsz érezni,akkormeg minek az újfajta?
Szerintem vegyél régit mert utána meg majd azon rágódsz hogy miért adtál annyit az ujfajtáért,vagy nemntudom..
tudom én is jól.. csak azért mentünk le odáig, h végre láthassak egy ZXR-ert... :P Vásárolni ott nem fogok.
Jah, meg RMC-ben néztem magamnak bőrrucit. ;)
tudom, hogy miben különbözik a két modell, olvastam én is az adatokat... ;)
köszi azért a választ, de azt szeretném tudni, hogy használatban mennyire érződik mindez, úgy nagy átlagban érdemesebb többet rááldozni egy új verzióra, mint olcsóért kifogni a régit? szal érted, nem?
Az a baj, h még nem ültem egyiken se.. fingom sincs milyen lehet.
A REDBAROM egy rohadt drága kereskedés,250-300eft-al többe kerűlnek a motorok a piaci áruknál.
Én ott nem vennék motort a helyedben.Ja,és nehogy azt hidd hogy ott nem variálnak az évjárattal
Az tulzás hogy szoktam, voltam 3-4-szer de ha megyek feltétlen szolok majd zixxerkedünk egyet
zx4r Szoktál jönni Visegrád környékére szerpentinezni?
Ha igen legközelebb szólj és kimegyek én is!
Ha nem akkor meg gyere el.
Kinézetben látod mennyire különbözik, műszakilag meg itt http://www.zxrworld.co.uk/zxr4...
Akkó má kezd el mostanme sosenem vézel
akkor előkészítem az 53darabot,csak akkor kell venneem sok rajzlapot,meg szines ceruzát,mert ennyi nincs otthon
az ígéret szépszó............
aug 20,-án meg fogsz előzni!
Hagyom magam, egyZXR400-ért simán!
Még jó, hogy itt van soksok tanu........
majd ha versenyen eccer megelőzlek,akko majd kapsz
akkó aggggyá 53-at!
100
MENNYI ZXR-ED VAN?
Geri! Ismersz engem... nem akarlak fárasztani, mert sosincs pénzem.. :P
olyan 400 körül akarok vásárolni ZXR-t, nyár vége felé, vagyis inkább karácsony felé... :S Sajnos addig nem lesz szerintem dellám, jövő hét amúgy is kimarad pénzszerzés szempontjából, mert utazom, és a munkahelyem is megszünt.. nem állok túl jól, még... ;)
De amúgy megírhatnád majd folyamatosan, ha van egy két jó ZXR. köszi előre is.
Jah, meg hogy tényleg, érdemesebb inkább az újra beruházni, mint a körlámpásra?