Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeptemberben én is mennék :)
Oké köszönöm!Szombaton ha jó idő van megyek gurulni!
Lehet, közelebb vagyok hozzád. Ha esetleg a bükk felé veszed az irányt, keress meg.
Nem csalhat , amennyiben az első kerékről van meghajtva az óra , szar mindegy mit faragsz a hátulján ! Kétlem hogy 530-as lenne gyárilag a 400-ason !
Megtudná nekem valaki mondani, hogy a '95-ös 400-asban gyárilag milyen fogszámú az első és a hátsó lánckerék? Valamint a lánc 530-as? Ha a lánckeréken változtattak, akkor attól csalhat a Km. óra? Most 10-el kevesebbet mutat. Köszi.
Remélem megtapasztalhatom!
Zzr400 motor blokk alkatrészek eladók!
a zx10 után nagy monstrumnak hat szerintem, de lényegesen kényelmesebb! Olyannyira, hogy Albániába megyünk egy hét mulva ,utassal 3 dobozzal.
nyugodt erőforrás ha ésszel van kezelve, viszont bitang erős ha húzod neki
Az jó!Nekem ez is számít!Autóban is azt szeretem ami 5-6körül eszik az én vezetési stílusomban!Nem tudom,hogy miért ilyen vagyok!Gyakorlatilag meg van a vevő a motoromra csak márciusban tudja elvinni sajnos!
Köszönöm szépen!1400at szeretnék venni majd a 10es után!Csak itt Jászberény környékén még átmenőbe sem látok zzr-t annyira ritka
nekem a első generációs van, fogyasztása utassal túrázva 6.1 ez az alja :)
Ne tedd ! Aki manapság a ZZR-ről érdeklődik azt csak is egy fajta érdekli , mégpedig az 1400 -as ! Azért nem írják ki az űrt , mert csak ez gyártódik manapság ! A régi zümik is ott vannak a szeren , de a Rídernek egy zx 10-ese van , na az után az öreg Zizik csak játékszerek ! Tehát irigyen nézzük mikor veszi meg magának a nagy vadat !
Szia, 400-asom van, ha gondolod, segítek szívesen.
Istenem, bárki fél karját odaadnám értem
Ha lenne nála jobb biztosan eladná , de nincs ! Mivel Performance még faragni sincs értelme , mert tele pakolták minden földi jóval ! Én max a tiltást basznám ki belőle , hogy 300 nál ne akarjon fejre állni ! 5000km után engedi a gyár felrakni a hozzá csomagolt Akrát , na innentől a hangja is odabasz !
Nem lesz eladó tavasszal?
Ááááá!Köszönöm!Ismerem a gyári tuning kivitelt!Szeptembertől a környéken leszek napi szinten!Majd kereslek!Előre is köszönöm!
Ha Győr fele járnál , jelezd és összehozzuk ! Van egy a csapatban ráadásul Performance ! A sima sem rossz , de ez beszarás ! Nem irigy a tulaj , én győztem meg a típusról ! Az a zöld zümi lenne az !
Sziasztok!Nem vettem még zzr-t és nem is tudtam kipróbálni egyet sem!Kérésem kérdésem ha valaki eltudna vinni egy körre vagy csak ráülhetnék a motorjára megköszönném!Addig nem akarom eladni még nem tudom,hogy tetszene vagy sem!-mármint külsőre nagyon tetszik!Fogyasztása is érdekelne!Előre is köszönöm
Sziasztok!
Egy ZZR 400-as ford.szám mérő órájában az a 4-számjegyű számláló az mire jó? Mivel nemrég vettem a vasat, még nem jöttem rá, de menet közben nem is számlál, vagy lehet elromlott. Valaki?
Sziasztok!
Régebben felkerült a vasra egy ZX10R kipufogó, vagyis inkább csak a végdobja. Egyedileg lett bele készítve egy kivehető hangtompító. Mellékelem a sebtében összerakott "műszaki" rajzot :D
Még így is hangos az én fülemnek. Kérdésem az, hogy lehet e ebbe valahova "dörzsi" szivacsot tenni a további hangtompítás végett. Lehet hogy hülye kérdés, de azért felteszem: ha bele lesz téve, és esetlegesen darabolódik, mert gondolom azért dolgozik az amortizáció, akkor fennáll a veszélye, hogy esetleg visszakerül a hengerekbe?

Köszönöm a segítséget :)
Zzr400 maradt szint új gumim első hátsó egyben szeretnek megválni tőle. Magamnak vettem de nem került fel a motorra végül mert eladtam a motort.
https://auto.jofogas.hu/budapest/Pirelli_angel_city_motorgumi_par_68704803.htm
Üdv. Mennyit szánsz a hengerfejre? Én a 400as omat bontom, ha van rá igény.