Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

zzr400 hengerszettet és hengerfejet keresek
Köszi szépen..
Sajnos újonnan olyan drága, hogy az nem fér bele, főleg, hogy nem is 100%, hogy az a rossz...
Újban tudok www.steelhorsemotor .hu
Sziasztok,
2005-ös évjáratú ZZR600-hoz keresek gyújtáselektronikát, a szerelő legjobb tippje szerint az lehet a ludas amiért a motor nem ad szikrát.
Az alkatrész cikkszáma 21119-0033
Bármi hasznos tippnek, tanácsnak örülök. :)
Köszi!
Szevasztok.
Nincs valakinek olyan karbija amit csak alkatrésznek tud felhasználni csak? Mert kellene nekem egy víz csatlakozó róla reális áron! A bekarikázott cucc érdekelne!
Köszi
Üdv mindenkinek! Keresek Kawasaki Zzr 400- as 91es KARBURÁTORT! Rossz, hiányos is érdekel! !! Nekem a lényeges a tűszelep fészkek lennének!
2 db E360 és 1 db E460 + monokey platni azE460-hoz egész pontosan
barátom eladta a motorját , három darab givi monokey doboza maradt két E 400 és egy E 460 tartó nincs
a dobozok hibátlanok.
Sziasztok!
Zzr600 E modellre keresnék doboztartókat és dobozokat ha valaki tud eladót kérem jelezze!
Pl. nagyvas.hu. de horror áron vannak az ilyesmik. Esetleg ebay.....
Sziasztok. Valakit érdekelne egy 1992-es ZZR 600 D felújitott váltó? A felújitás óta nem volt beépitve. Ha érdekel, irj PÜ-t.
ennyire nem merülök bele a motorszerelésbe, ráadásul befecskendezős motorjaim vannak már vagy tiz éve..
Szasztok! Van egy Shoei NXR "S" zöld sisak eladó. Ha valakit érdekel, keressen.
Sziasztok!
Kawasaki ZZR-hez csináltattam túra kormányra átalakító szettet. Mire elkészült, eladtam a motort.
Nekem 10000Ft ba van, ennyiért oda is adom.Ha valakit érdekel írjon, küldök fényképet róla.
Tudsz valami oldalt ahol lehet felújjító készletet venni hozzá?Karbikat kipucolcam már,zöld volt a belselye,a membránok egészségesek.
karburátor beengedte.. alapos átnézése felújítása a karburátornak, szelephézag ellenőrzés,szinkron,,új gyertyák én ezzel kezdenék(kezdetnék)
Sziasztok!Most vettem egy ZZR 600-at Német papíros sokat állt,de szépen jár jól húz erős,viszont a benzin bekerült az olajba.Leengedtem és 4L jött le a 3.7helyett.Szerintetek mi lehet a probléma oka?
Sziasztok!Most vettem egy ZZR 600-at Német papíros sokat állt,de szépen jár jól húz erős,viszont a benzin bekerült az olajba.Leengedtem és 4L jött le a 3.7helyett.Szerintetek mi lehet a probléma oka?
Es raadasul nagyon ronda is.
Ha keskeny a felni összehuzza a gumit. Ami még életveszélyes is !!
De. Föleg kanyarban.
Sziasztok Kawasaki zzr 400e motorba gyárilag 160-as gumi való. Egy ismerősömnek van 180/55ZR17 új gumi jó áron, elvileg befér. Nem fogja a menettulajdonságokat rontani? Köszönöm.
Mi csak az allballs kerékcsapágy, kormánycsapágy, és teloszimmeringet használjuk. Nincs gond velük. A teloszimmering nagyon jó minőség az SKF cégtől. Így keress ra:
SKF motorcycle fork seal kit.
Köszönöm! Már meg is rendeltem! Ez valami "jófélének" számít? Tudatlan vagy ezzel a márkával kapcsolatban...

Teló szimmeringben mik az ajánlottak? Ott meg az Athenaval jártam ugyanígy, de azt több embertől is hallottam már, hogy nem épp a legjobb minőség.
Keress rá erre:
Allballs wheelbearing (és a motorod tiousa)
Ebayen is van.