Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello.
Szinte biztos,de előtte 70 504 7165
Ja ! Ha van gurulás azért megcsörgetlek. Üdv.
A héten nagy motorzásra nem számítok , de a jövőhétre készülnék. Hétvégén, ha belefér max 1 kis Dunakanyar. ?
Az info kérés nem titkos csak szóban jobban meg lehet beszélni. Alex csak hétvégén motorozol vagy jÓ Neked a hétköznap is? Kár volt megtudnom, h a fogl.a repüléshez köt. . Sajnos mennem kell, mert megjött a fiam csaja és a szobájában van a gép. Kivagyok rúgva.
Hi! Nagy Motoros Manitu Mikor lenne ez a "VOYAGE" kis kanyar ? Amugy a telefonom működik.....
mindenesetre nagyon szépen köszönöm a rám fordított idődet
Hey Alex. É - Magy.o.-i túrára jössz a GSR esekkel? ~ 500 km
Szia Gábor,
- Igen megnéztem de sajnos nem találtam a mocidhoz való rövid csövet, csak hasonló méretűeket mint ami jelenleg is fent van a mocin
szia Alex
a múltkor beszéltük azt a shorty carbon fiber dobot a cbr-emre. találtál olyat? ha igen,mennyiért?
és az enyémmel lehet kezdeni vmit?(eladni...)
hello, egy hónapja érdeklődtem kb sv650 kipu ügyben, namármost lehet hétvégén el tudnék nézni érdeklődni az ügyben. otthon talállak-e?
Sziasztok!
Adva egy gyárilag dupla kipuffdobos motor(Husqvarna SM 610).láttam sok motoron úgy megoldva,hogy össze van hozva a leömlőcső és nincs újra szétágaztatva,hanem csak egy szimpla dob van rajta...illetve az újabb évjáratokon alapból szimpla dobos.
kérdésem,hogy melyik az előnyösebb(erő,fogyasztás,nyomatékosság)a gyári dupla dob,vagy a szimpla?vagy csak izlés dolga?
Szerintem azt nem érdemes kintről venni mert 12.000.- Ft -ra jön ki , annyiért itthon is lehet kapni gondolom...
Alex 2005ös 636ra sportlégszűrőt is tudnál?
Eladó Arrow dob 2003-2005 R6-ra összekötővel.Itt a link.
B
Rendben,köszönöm azért,hogy utánnanéztél.Valószínű megpróbálom megrendelni majd a honlapjukról.
Üdv:Balu
Szia Balu ! Nem néztem megmondom öszintén, mert semmi konkrétat nem mondtál, gondolom Ök szállitanak Wordwide-ba ... Egyszóval nem néztem t az oldalt. Ahonnan Én vásárolok ott pedig ezt a márkát nem forgalmazzák.
repülök én is,de mostanában nics rá időmősszel ugrottam utoljára párat
A Honda Karasna-ban lehet venni!
Szia Alex!

A Pit eck-ről sikerűl valami infót szerezned?
Köszi a választ!
Üdv!
Szevasztok! valaki nemtud akrapovic hőálló matricát? És mennyiért? köszy!
Wow!
Netán Boeing,Airbus,McDonnell Douglas,Fokker?
Hi!
Akrapovic nem gyárt 50ccm-es motorhoz kipuffot!
Egyáltalán nem gyárt 2T-HEZ !
Az a kérdésem lenne hozzátok hogy akrapovic kipufogót lehet-e kapni 50-es mocikra és ha lehet akkor tudtok e olyan honlapot ahol lehet kapni ilyet?
Nem, ezek csak slip on-k.
Hi KonGab!
Az ilyen típusú fojtásokat a jogszabály szerint
úgy kell elhelyezni h "rombolás" nélkül ne lehessen eltávolítani (pl: csavar lehegesztve)
Az ER-t nem ismerem (a Z-röl van a topikon rajz is) de a legegyszerűbb kawa szerviz, szerelő !
FIGU