Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok.vki szedett már szét yoshimura karbon dobot? milyen a belseje a karbon alatt vanvalami borítás v csak gyapot és hangtompító van benne?
hello! valaki nem tudja megmondani milyen boltban vehetek acélgyapotot? kipufogóba kellene....vagy lehet gyári kipufugó gyapot is! üveggyapot meg ilyen szigetelő szarok nem jók mert kiköpködi egy idő után...és beszivja a kondenz vizet..
Hello emberek van egy eladó transalp gyári dobom hibbátlan alig használt állapotban árat mondj te ha érdekel én meg keresek 125ös 4T mociról valami nyitott kiput lehetöleg sérültet olcsón vagy nagymociról is jó valami nem túl nagy dob sérülten! kgb07@freemail.hu tel.:30-493-23-10
Kawasaki zr7- hez sportkipufogót vennék újat, vagy jó állapotú használt is érdekelne!
Ajánlatokat ide, vagy coky@freemail.hu
Hy all!YZ250 2T (1987)re kellene nekem egy kipufogó végdob és egy rezonátordob,ami horpadás-és lyukmentes!Ha lehet képet küldjetek róla!Ha valaki tud segíteni írjon,árban megegyezünk!THX
eladó gsxr 1000 k3-k4-re sérült sport kipufogórendszer, ár egybe 40000 ft. 0620/992-4528
csaaa.lehet valami hatranya 1 komplett kipuff rendszernek technikai szempontbol?,
koszi
marmint szelepalaeges vagy iesmi.............koszi
külföldről....
9000
2500
58000
84000
+postakölt
ség 15000-18000
+ha nem úszom meg a vámot+áfát akkor az is
de még levámolva áfásan is bőven megéri behozatni....a kipuffot és a PCIII mindenképp

ilyen árakat találtam az ebayen...csak nem egy helyen...mindegyiknél rákérdeztem hogy a többi dolgot is tudják e...várom a válaszokat....
gondoltam megkérdem Alexet is hátha egyből tud választ rá és nem kell napokat várnom a válaszokra....
SU-6503 16.000 Ft
KN-138C 3.000Ft
PCIII USB 79.000 Ft

www.arata.hu
tudsz olyat is hogy K&N légszűrő meg olajszűrő....esetleg power commander?
és ezekre szumma egy árat?

ezek lennének...
K&N légszűrő
K&N olajszürődynojet power commander II usb
meg ugye a józsi
Igen ez a komplett ár...
Köszi
Ez vámolva...áfával...munkadíjaddal értendő?
csaaa.lehet valami hatranya 1 komplett kipuff rendszernek technikai szempontbol?,
koszi
marmint szelepalaeges vagy iesmi.............koszi
Áááá, ne street legal-t.
rövid dob eladó
Szia ! 12.0000.- Ft-ból van Bp-en a Stainless Steel változat. Mai napi USD/HUF kurzus szerint.

15 munkanap.

Stay Tuned
Tudsz nézni nekem egy árat az alábbi cumóra?
Yoshimura R-77 2008-as Suzuki GSF 1250S -re
ez az:
http://www.yoshimura-rd.com/ps...
Sziasztok!Van egy gyári dobom cbr 900 rr-hez.(3 csavaros)
Ára 15.000 ft
üdv mindenki.
Küldöm az infókat milyet megnéztem... holnap..
gyere át a CBR Club topikba hogy ne ezt offoljuk szét...
Megölöd a bikát,mire válaszolok máris itt a válasz,már gondolkodtam hogy honnan szerezzem be a rendszámkonzolt
Árat,képet tucc küldeni ide csabaferencz@yahoo.com? a yoshirol
Köszi
A másik amitől idővel meg kell szabadulnod az pedig a rendszámtartó konzol és az index azt Én is cseréltem. nézd meg az Én mocimon kintről van az is modell specifikus cucc nem barkácsolt gagyi