Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szasztok!Van egy eladó REMUS FULL CARBON dobhéjam vadonatújonnan!Baráti árban:Csak 20-pénz!
és ezt nem lehet magyaroszágra rendelni? oO mert rohadt olcsó és odavág!
Sziasztok!Érdekelne ogy tudtok használt vagy új dobot vagy rendszert honda cbr 125 r-hez?Köszike előre is
Rendben elküldöm a srácnak a mail címedet és felveszitek majd a kapcsolatot ha úgy van.
Igen és én is debreceni vagyok!
Ezek lennének anyagáron. Kipróbálhatóak, most is rajta vannak a motoron. Nagyon szép mély hangjuk van, nem túl hangosak, nincsenek kiégve, kb. 20km-t mentek, felfogatása gyári.
Címem:
seducertt@hotmail.com

z1000 hang
Gyári dob eladó 10.000ft
sziasztok!Van egy nagyon jó állapotú K&RJ ovál slipon-os sportdobom.Elcserérném 3 csavaros sportdobra.Ugyan itt van egy 3 csavaros gyári dob eladó 10.000ft-ért
Tel:06302682858
hello emberek ha valaki esetleg tud abban segiteni hol kapok nyitott kipuhoz perforált csövet azt megköszönném! kgb07@freemail.hu
Az a mailcím ami az adatlapodon van él?Mert akkor megadnám azt a srácnak ha nem gond.
Helló!

Egy haveromat érdekelne z1000-re sportdob.Mivel nem fórumlakó,elküldenék neki egy mail címet és megtudnátok beszélni a dolgot.Milyen sportdob lenne és mennyiért adnád?
Köszi a választ!
Üdv:Balu
sziasztok!Van egy nagyon jó állapotú K&RJ ovál slipon-os sportdobom.Elcserérném 3 csavaros sportdobra.Ugyan itt van egy 3 csavaros gyári dob eladó 10.000ft-ért
Tel:06302682858
Eladó egy cbr 900 rr 3 csavaros gyári dob 10.000ft -ért
Suzuki Bandit 1250 power commander vadonatúj;60.000ft azonnal vihető
Leovince titanium ovál kerek 35 papír/db
Sziasztok!

Tudnátok nekem adnie gy tippet, hogy fémgyapotot honnét tudok szerválni? Nagyon fontos lenne!Köszi!
tudom már dumáltunk telefonon, érdekel a dolog csak anyagi problémáim vannak.de rajta vagyok a megoldáson
A motorodhoz van egy rakás eladó alkatrészem!
kösz
Z1000-re sportdobok eladók.
Yoshimura rendszer R1-re olcsón eladó. 120-as és 180-as gumit beszámítok az árba.

70/520-4856
Ez egy Akra:
Meg kell hajtani, és nem lesz vizes. Üveggyapot helyett kipróbálhatsz kőzetgyapotot is! Nehezebben ég ki.
vagy ha vmi robbantott rajzot tudnátok.