Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Szerintetek egy KTM Duke II kiput rátudok rakni egy 89es 600as yamaha xtre? Köszi
Sajnos nincsen digi fényképezőm. és a motorom is más tipus.
Kérj a sajátodhoz képeket, küldenek azonnal
van esetleg róla képed?
Sziasztok!
Eladó LTZ-400 triovál sport kipufogó szép hangja van és jó állapotban van!
Tel.:30/9632851
itt találtam a fórumon a szervizt. speciális dolgot kértem, ezért gyárttatták a bódisal. szállították vitték-hozták, nagyon szimpi volt minden.
Az én motoromra csak dobot csináltak, ami 120-ra jött ki

MEGÉRTE!
hol vetted,és mi az ára kb?
én pesten a sima bélával csináltattam ilyesmit, szerintem jó szakember zuglóban van a mühelye
Én nem szarakodtam, megvettem a Bódist! Lehet drágább, de egy műremek iszonyú jó hanggal, E vel, felszerelve, stb.
És 3kg-al könnyebb, mint ami rajta volt (nem gyári, de nem írom a nevét, mert itt is hirdetik)!
A régivel meg...b..szott a rendőr, mert nem volt száma..
szia,

Arrow rombuszovál alu pár oda való közcsővel,felfogatókkal,igény szerint katalizátor kiváltó Y-nal.Ha érdekel 70 317 90 83

üdv,P.
125ösre ha rárakok pl egy arrow dobot amiben benne van az e jelzés, kell mellé papír? eléggé kötekedősek errefelé a rendőrök és fosok
nincs valakinek eladó 2004-2006 r1 sport kipufogója?
Sziasztok!92-es gsx-r 400 -as motoromra keresek gyári kipufogót.Van e valakinek?
Elkelt!
Sziasztok!
Eladó ACERBIS típusú sportdob!
Ár:20000Ft
Én ezzel a dobbal vettem múlt ősszel (Honda CBR1000F), de a gyári dupla kipufogó (most sikerült beszereznem) nekem jobban tetszik, ezért tettem vissza!
ACERBIS
Hangját a videóimnál lehet hallani!
link
Szia!

Köszi a választ!

Győrben hol lehet ezt beállítani? Van vkinek tippje?
Szia! A sportkipufogóknak általában kisebb a belső ellenállásuk. Következésképpen a hengetben is megnövekszik a belső áramlás, ami okozhat pl. fokozott kipufogószelep hőterhelést, az elhúzódó égés miatt. Adott belső áramláshoz adott mennyiségű, és keverési arányú üzemanyag levegő keverék szükséges. Ha megváltozik (nő) a belső áramlás, akkor meg kell változtatni a beáramló üzemanyag levegő keverékének mennyiségét is. Általában a minőségén is változtatnak(dúsabb üza. lev. keverék a spontánabb gázreakció miatt). Nagyon pontos beállításhoz fékpad (terhelést ad a hátsó keréknek), és üza. lev. arány mérő műszer szükséges. Injektoros motoroknál az üza. lev. térképet írják felül, karbisoknál az alapjárati keverékszabályzó csavart és a főfúvókát buzerálják...
Sziasztok!

Sportdobot tettem fel a gsxf-emre. Gyári dob lekerült.
Érdeklődnék, hogy ilyenkor miét kell állítani a karbin? Győr környékén ki foglalkozik ilyennel?
szia

a pardi a hivatalos forgalmazója a leo-nak, de ők lószart se mondanak majd neked..
pár éve motorozom és még sose nézték meg a dobokat pedig egyik sem volt halk. ami eddig érdekelte őket rendszám dőlésszög, illetve elektromosan vagy bowdennel állítható-e stb.persze volt amikor csak kiugrottak elém meggondolatlanul
de ha pénzt akarnak kiszedni belőled tökmindegy mit csinálsz megvágnak...
nézd meg a leo olasz honlapját, ott van video is hátha találsz valamit
Sziasztok!
Budapesten hol lehet összekötő csövet gyártatni a dob és a leömlő vége közé? Kb. egy 25 centis darab kéne, valamennyire meghajlítva.
Előre is köszi!
Sziasztok!

Ilyen dobhoz tud valaki nekem 'e' számot mondani?

A rend őrei mennyire harapnak mostanában az ilyenért?
Szia!

Miért kell állítani a karburátoron?