Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Mint látod, én a Bódist preferálom...
Az ajánlat: GP1 (kb 95e), vagy three-tec (kb 120e) slip-on. Szerda este tudnád leghamarabb megkapni, a Kaposvár-Budapest-Cegléd-Budapest vonalon.....
Hívj, írj a kérdésekkel................
Milyen évjáratú a bringa?
Ha jól válaszolsz, már 90e körül kaphatsz is...
Sziasztok,

K7-es GSXR 600-as mocimhoz milyen dobot ajánlanátok?
Amit akár a héten is fel tudok rakni. :) ( összekötével együtt lehetőleg )

Köszönöm!
Akkor írok mail címet, ami a következő lenne: dr.clam kukac freemail pont hu
Helló,Üdv.
Érdeklődnék hogy megvan még a dob és ha igen milyen gépre való és mennyi az ára?
Köszi
Vagy esetleg van valakinek Kawasaki zx 6 R-re valami jó sportdobja nem horror áron 3 csavaros.
köszi előre is
Sziasztok.
Lenne egy kérdésem hozzátok.
Kawasaki ZX 6r 98 évjáratú motor gyári kipufogóját kibeleztem és csak a kipufogó végénél találhatókb 10-14 cs es csövet hagytam meg benne ami belülről lefele áll.A hangja kiváló lett kb majdnem olyan mint amit szerettem volna.A kérdésem az lenne hogy jár e valamilyen hátránnyal az hogy kibeleztem a dobot?
Elég e az a cső fujtásnak és a szelepjeim nem fognak e szétégni,teljesítményben miképp fog jelentkezni a dob kibelelése?
Köszönöm a válaszokat és a segítséget előre is.
Szia!
Neked frissebb a géped, de árban kb. ua. a helyzet, ha csak slip-on-ban gondolkodsz.
Ha komplett rendszert szeretnél, arra is vannak alternatívák, de ott is tudni kell, milyen anyagból szeretnéd összeállítani a cuccot. Lehet rozsdamentes, vagy a sokkal-sokkal könnyebb titán is......

email, telefon....
Számodra viszont jó híreim vannak!
Van szerszám az évjárathoz, így sokkal olcsóbb, mert nem kell szállítanunk a motort!
Ha írsz mail címet, átküldöm a variációkat, hogyan nézne ki a dob, milyen lehetőségek vannak.
Az ára: 95e-105e Ft között, a válsztott anyagok függvényében...

renitens@mailbox.hu
06309464824
Rossz hírem van. Két ütemű motorokhoz nem gyárt kipufogót a Bódis cég. Az egy külön tudomány... nem szerelhetsz fel csak úgy bármit. Nem véletlenül vannak azok a furcsa alakzatok a csöveken!

Sajnálom, de ebben nem tudok segíteni.
Na ez jól néz ki! Nem sértődőm meg, a gyári búvárpalack az tényleg elég gáz. Azaz igazság engem az anyagi oldala érdekelne, szóval körülbelül megmondhatnád mennyibe lenne.
Suzuki gsr600 katalizátor lambdaszonda nélkül eladó 10e ft. érd:zoli_motor@freemail.hu
HI
Arban mit takarnak?
köszi
Sziasztok!
Van pár eladó minőségi német maróm! Nagyon olcsón!
esetleg csere is van
Kéthetente járok haza akkor hozom a rendeléseket!
Várom a mail-eket!

A NAGYOK 6MM-ES SZÁRRAL
A KICSIK 3MM-ES SZÁRRAL
hello
hat ezaz en gondom, mivel nekem nem 125os csak at van alakitva 80assa....
igy nemtudom milyen dobot lehetne, illetve erdemes beszerezni. mert nekem az arrow helyett valami mas kellene.
ezert gondoltam a bodisra....:-D ugye az meg kulon elmeny lenne ha valahogy meglehetne csinalni:-D
meg kivancsi lennek mennyibe kerulne:-o :-D
Azaz RS 125?
Talán megoldható... de nem könnyű feladat...
hello mindenki:-)
csak arrow dobot lehet feltenni 1998as aprilia rs-re vagy esetleg lehetne e mondjuk bodis dobot ratenni...mert az lenne a szivem vagya:-D
...az nem akar felbukkanni....

Megint megpróbálom...:
...ohhh, a másik kép:
Szia!

Speciális kérdés, mert 2006-utáni R6-ra fejlesztett Bódis, de mindjárt komplett rendszert. Ez nem jelenti, hogy Neked nem lehet slip-on-od, de csak egyedi gyártásba.
Máris mutatok két dobot, amit sokkal jobban el tudok képzelni a típuson, mint a gyári (ne sértődj meg) kályhacsövet....

Kérdezz bátran...
cbr 600 f1 gyári dob eladó 5000 ft
Szia!

Érdeklődni szeretnék, hogy egy 2005-ös R6-osra mennyibe kerülne egy Bodis slip-on?
Leo vince SBK oval?
nincs mit. inkább érdemes költeni, mint egy nehéz gagyit venni, amiért csesztetnek a rendőrök, meg vizsgán.
Különben ha futsz egy kört, ahogy én is tettem, nem a legdrágább, sőt!
oks,köszi!